Home Kriptopara Haber Wimbledon’un kraliçesi Serena Williams da Bitcoin sever çıktı

Wimbledon’un kraliçesi Serena Williams da Bitcoin sever çıktı

Wimbledon’un kraliçesi Serena Williams da Bitcoin sever çıktı

0
“sportsbet”

Wimbledon’un kraliçesi Serena Williams da Bitcoin sever olduğu ortaya çıktı. Williams, Instagram aracılığıyla Bitcoin’e yatırım yaptığını belirtti.


Raketlerin kraliçesi Serena Williams da Bitcoin sever çıktı

Serena Williams, 10.9 milyon Instagram takipcisine Serana Ventures yatırım şirketini 2014’de kurduğunu söyledi. Yatırım şirketinin amacı, umut vaad eden teknolojik projelere destek vermek.

 

Serena Williams, Grand Slam turnavasında üst üste en çok ödül kazanan ikinci kişi olarak kayıtlara geçmiş durumda. Williams, Serana Ventures yatırım şirketi aracılığıyla, özellikle kadın girişimcileri desteklemeyi amaçladığı vurgulandı.

bkz: Analistlerin 2019 Bitcoin fiyat tahmini en az 10 bin dolar!

Alttaki Instagram paylaşımında, Williams’ın 20’den fazla şirkete yatırımını görüyoruyorsunuz. Listede bir çok firma olmasına rağmen özellikle sektörümüzü ilgilendirmesi açısından Coinbase şirketi dikkatimizi çekti.

Serena Ventures, erken dönem şirketlere yatırımıyla dikkati çekiyor. Website’de şu ifadeler geçiyor:

Yapabildiğimiz ölçüde, genç girişimcileri bir sonraki seviyeye taşımak için ekonomik destek vermeye hazırız. Serana Ventures, etkileşimi içerisinde olduğu firmalarla yeni girişimlerin etkileşimini arttırmayı amaçlamaktadır. Daha önce yatırım yaptığımız diğer şirketler gibi, teknoloji sektöründe farklılık oluşturmayı amaçlıyoruz.

Belkide de Serena Williams kripto paraların ana akım olmasına yardımcı olabilir.

 

 

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0