Home Ethereum Ethereum büyük bir patlamanın eşiğinde! İşte nedeni!

Ethereum büyük bir patlamanın eşiğinde! İşte nedeni!

Ethereum büyük bir patlamanın eşiğinde! İşte nedeni!

0
“sportsbet”

Ethereum büyük bir patlamanın eşiğinde, neden derseniz, çok bariz bazı işaretler bu yönde alarm vermeye başladı.  Ethereum’un patlamasına işaret eden bu faktörler neler? 


Ethereum büyük bir patlamanın eşiğinde, peki ama neden?

Ethereum (ETH) son 15 aydır inişli çıkışlı bir tablo sergiledi. Bazı zamanlar güçlü bir pozisyon sergilerken, bazı zamanalr çok zayıf bir duruma düştüğü oldu. Ama yine de en üst zirvede Bitcoin’in en yakın takipçisi  olarak devam etmeyi başardı.

Ethereuma ait grafiklerde şu anda iki ana gösterge tamamen çakışmış durumda. İşlem durumu da tam bir patlamanın eşiğinde olduğunu gösteriyor. Eğer Ethereum ile ilgili öngörüler doğru çıkarsa, yeni bir kripto boğa koşusu Ethereum’un patlamasıyla başlayabilir.

Ethereum hayranları şu aralar pür dikkat Ethereum’u takip ediyorlar, neden mi? işte cevabı:

Ethereum fiyat grafiklerinde patlama sinyalleri

Ethereum aşağı doğru inen kanal içindeyken zamanın % 90 ında işlem görmeye devam etti. Zaman zaman ise, geçen yıl Nisan ve Aralık’ta olduğu gibi göreceli düşük seviyeler gösterdi. Geçen yıl Mayıs ayında ise göreceli güç endeksi en yükseklerdeydi.

Şu sıralar ise durum çok farklı. Devasa bir patlamanın işaretleri var göstergelerde. Ethereum düşen kanal ile ters çanak dip seviyelerinin çakıştığı  pozisyonda bulunuyor. Uzun vade tablo hayati öneme sahip bir görüntü veriyor ama iki önemli göstergenin çakışması çok daha önemli bir gelişmeye işaret ediyor. 180 doların üzerinde üç gün arka arkaya devam ederse bunun sonu, yıl bitmeden Ethereum’un 270 doları görmesi demek olacak.

Dikkat edin yukarıdaki bölgede, ters çanak dip bölgesi ve düşen kanalın çakışması demek, fiyat artışı çoklu rakamlarda olacak demek. Ethereum’u dikkatli takip etmekte yarar var, her an patlamaya hazır bir bomba gibi.

Kaynak

(Bknz: 2017’den bu yana ilk kez Ethereum grafiğinde golden cross oluştu)

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0