Home Ethereum 2017 yılından bu yana ilk kez Ethereum grafiğinde golden cross oluştu!

2017 yılından bu yana ilk kez Ethereum grafiğinde golden cross oluştu!

2017 yılından bu yana ilk kez Ethereum grafiğinde golden cross oluştu!

0
“sportsbet”

Ethereum grafiği hareketli saatler geçiriyor. Çünkü, 2017 yılından bugüne değin ilk kez Ethereum grafiğinde golden cross oluştu.


Ethereum grafiğinde golden cross oluştu

Ethereum fiyatı, 2018’deki dip noktasının iki kat arttı. Golden Cross, piyasada Ethereum’a karşı olan ilginin ne derece yüksek olduğunu gösteriyor. 2017’nin Şubat ayından beri Ethereum grafiğinde ilk defa bu olayla karşılaşıyoruz.

bkz: Binance blockchain ağı Ethereum’a bir başkaldırı manasına mı geliyor?

Eğer grafiğe yakından bakarsanız, ETH/USD paritesinde 50 günlük MA’nın (sarı çizgi) 200 günlük MA’yı (siyah çizgi) kestiğine tanık olursunuz

Ethereum grafiğinde oluşan  Golden Cross ile birlikte çok rahat Etherum fiyatının düşüşten yükseliş trendine girdiğini onaylayabiliriz.

Bu görüntü aynı zamanda daha fazla yatırımcıyı Ethereum piyasaya çekecektir, böylece fiyatın daha da yükselmesini bekleyebiliriz.

Fiyat için şu an önünde büyük direnç seviyesi 183 dolarda var. Fiyat Nisan ayından beri yükseliş momentumundaydı, bu son olay artık fiyat için vites değiştireceğini gösteriyor.

bkz:6 aylık Ethereum fiyat tahmini kaç doları işaret ediyor?

Her ne kadar günlük mumda fiyat konsolidasyon  sürecinde olsa da, son 24 saatte %2.6 artış kaydetmeyi başardı. Eğer BTC’de ani bir fiyat düşüşü meydana gelmezse, bir sonraki satın alma baskısıyla Ethereum fiyatı çok rahat 183 dolar seviyesine çıkabilir.

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0