Home Altcoin ADA Teknik Analizi – Cardano 9.5 cente yükselebilir mi?

ADA Teknik Analizi – Cardano 9.5 cente yükselebilir mi?

ADA Teknik Analizi – Cardano 9.5 cente yükselebilir mi?


0

Cardano 9.5 cente çıkabilir mi? Son günlerin favori parası Cardano (ADA) tokeni özellikle BTC paritesine karşı elde ettiği başarıdan dolayı kendinden iyi söz ettirdi.


Cardano 9.5 cente doğru yol alıyor

10. sırada yer alan Cardano son 24 saatte %0,63 artış kaydederek 0,0826 dolar üzerinden işlem görüyor. Toplam market hacmi ise 2,1 milyar dolar. ADA token yükseliş trendine devam ediyor ve bir önceki teknik analizimiz hala yürürlükte. ADA token yavaş ama emin adımlarla tekrar 9,5 cente doğru yol alıyor.

bkz:Cardano, Tron ve Ethereum’a kafa tutmaya başladı!

Her ne kadar boğalar fiyatı arttırmaya çalışsa ve grafik tipik yükseliş formasyonuna bürünse de, ADA hala düzeltme baskısıyla karşı karşıya.

Fiyatlar kayarken,fiyat tekrar BB noktasını test edebilir. Bu seviye bizim destek noktamız. Eğer fiyat bu seviyeyi koruyamazsa, tekrar 7 yada 6 centi test edebilir.

bkz:Cardano yükselince Hoskinson Bitcoin’i hor görmeye başladı

Ancak genel olarak, ADA teknik açıdan yükseliş trendi içerisinde. Kritik direnç noktalarını aşmayı başarabilirse bir sonraki direnç noktasına kadar yolu açık görünüyor. Ancak bunun için öncelikle yükselişini sürmesi ve BTC’nin de mevzisini koruması gerekiyor. Önümüzdeki günler ADA token için neler getireceğini hep birlikte göreceğiz.

kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya