Home Ethereum 6 aylık Ethereum fiyat tahmini kaç doları işaret ediyor?

6 aylık Ethereum fiyat tahmini kaç doları işaret ediyor?

6 aylık Ethereum fiyat tahmini kaç doları işaret ediyor?

0
“sportsbet”

6 aylık Ethereum fiyat tahmini kaç doları işaret ediyor? Ethereum yeni bir boğa koşusuna başlayabilecek mi? Ethereum da son durum ne?


Uzun vadeli Ethereum fiyat tahmini kaç doları gösteriyor?

 

2019 performansıyla kripto para dünyasında ki hemen hemen herkesin ilgisini çekmeyi başaran Ethereum, bu performansını 2019 yılına yaymayı hedefliyor.

CoinMarketCap’te 17.5 milyar dolar hacme ulaşan Ethereum, en yakın rakibi XRP’nin yaklaşık 4 milyar dolar önüne geçmiş durumda.

Ethereum uzun dönem fiyat grafiğine incelediğimizde, ETH’nin dibi gördüğünü ve bundan sonra büyük çaplı yükseliş hareketlerine başlayacağı izlenimine kapılıyoruz. Teknik göstergelerde bizleri destekliyor.

Ethereum fiyat tahmini kaç

Histogram çizgilerine baktığımızda, Ethereum’un uzun vadede yavaş yavaş 250 ve 375 dolarlık sınıra yaklaştığını görüyoruz. Bu göstergeler, Ethereum uzun vade fiyat hedefi için hayati önem taşıyor.

Ayrıca günlük göstergelerde Ethereum için pozitif sinyaller veriyor. Günlük grafikte 165 dolardaki güçlü direnci kırmayı başaran Ethereum, yoluna tam gaz devam ediyor.

Ethereum fiyat tahmini kaç

 

Sonuç olarak, Ethereum’un önünde şu an kırılmayı bekleyen 182 dolarlık çok güçlü bir direnç ve 200 dolarlık psikolojik direnç duruyor. ETH bu iki direnci lafı çok uzatmadan geçebilirse 3-6 ay içinde 375 dolarlık bandın üstüne çıkabilir.

Tabi bu senaryonun gerçekleşebilmesi için, Ethereum’un 160 dolarda destek bulması ve 100 günlük EMA’yı arkasına alması şart. Ethereum’un yol haritasını oluşturabilmemiz için, önümüzdeki birkaç hafta bizlere kıymetli ipuçları verecektir.

Sağlıcakla kalın.

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0