Home Kriptopara Haber Borsa Haber “Yeni kripto para eklemek gibi bir niyetimiz yok!” BitMex CEO’su cevapladı…

“Yeni kripto para eklemek gibi bir niyetimiz yok!” BitMex CEO’su cevapladı…

“Yeni kripto para eklemek gibi bir niyetimiz yok!” BitMex CEO’su cevapladı…

0

Kaldıraçlı işlem borsası Bittmex’in yeni kripto para ekleyip eklemeyeceği merak konusuydu. Borsanın patronu Arthur Hayes, kripto para eklemek konusunda merak edilen soruları yanıtladı.


Arthur Hayes- Yeni kripto para eklemek gibi bir niyetimiz yok

Yeni kripto para eklemek, kripto dünyasındaki gelişmeler ve BitMex’in geleceği hakkında konuşmak üzere, BitMex CEO’su ve kurucu ortağı Arthur Hayes  analist Luke Martin’e konuk oldu ve çok merak edilen BitMex’e ilaveten yeni kripto para ekleme sorusunu yanıtladı.

bkz:Arthur Hayes: Beklenen elektronik para Bitcoin

Yeni kripto para ekleme hakkında Luke, Arthur’a BitMex’in mevcut 6 kripto parası-Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BHC), Litecoin (LTC), EOS, Cardano (ADA) ve XRP’ye daha fazla token eklenip eklenmeyeceğini sordu.  Hayes, herhangi bir kriptopara eklemeyeceklerini çünkü yan ürünlerin nakit piyasada yeterli likidite ihtiyacı doğurduğunu belirtti. BitMex’in Asyali borsacılar arasında oldukça popüler olduğunu ve piyasaya her gün çok sayıda yeni token sürüldüğünü belirtti ve ekledi:

“Yani bence, vadeli işlem piyasası her zaman bu yan ürünün temelinden daha sıkı ve daha geniş ticaret hacmine sahip olmalı. Bu dediğimiz şey de nakit piyasada yeterli likiditeye sahipseniz olur.”

Yeni kripto para ekleme konusunda Hayes endişelerini de dile getirdi ve BitMex’in CoinMarketCap’ten rastgele bir koin listelemesi durumunda pazarı oluşturanların risklerden korunamayacağını belirtti. Binance, piyasa düzenleyicilerin fiyatlandırmak istedikleri birçok koini içeren uzun bir listeye sahip. Böyle bir durum, CEO’ya göre, giderek yaygınlaşır ve müşteriler için de kötü sonuçlar teşkil eder.

“Bir müşteri gözüyle, böylesi kötü bir deneyimi de düşünerek, daha geniş bir çevreye sahip kaldıraçlı bir ürünü ve sonrasında nakit piyasadaki temelleri düzeltiyorum, benim yaptığım şey sadece yok olma riskini artırmak. Bu kesinlikle yapmak istemeyeceğimiz bir şey.”

Yeni kripto eklemek, bununla birlikte, piyasa düzenleyicilerin müşterilerine ‘cazip tip fiyat’ oluşturmalarını sağlayabilir. CEO, ayrıca BitMex’in aynı nedenden dolayı asla Binance kadar çok koine sahip olmayacağını da belirtti.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial