Home Bitcoin PayPal yöneticisi: Bitcoin 10 yıla kadar 1 milyon dolardan fazla olabilir

PayPal yöneticisi: Bitcoin 10 yıla kadar 1 milyon dolardan fazla olabilir

PayPal yöneticisi: Bitcoin 10 yıla kadar 1 milyon dolardan fazla olabilir

0

Bitcoin 10 yıla kadar 1 milyon doların üzerinde bir değere sahip olabilir. PayPal yöneticisi Wence Casares’e ait olan bu tahmine göre Bitcoin gelecekte 1 milyon doları aşabilir. Ayrıca Bitcoin’in başarı şansının minimum % 50 olduğunu söyleyen Casares, yatırımcılara da tavsiyelerde bulunuyor.

Bitcoin 10 yıla kadar 1 milyon doların üzerine çıkabilir!

“Bitcoin 10 yıla kadar 1 milyon doların üzerinde bir değere sahip olabilir.” Bu tahmin, Xapo genel müdürü Wences Casares’e ait.

(bknz: Binance raporu: Bitcoin ve altcoinler kripto kışından kurtuldu)

koinmedya_brave

İkigai Varlık Yönetimine ait bir araştırma platformu olan Kana ve Katana’da yayınlanan bir makalede, Xapo genel müdürü Wences Casares, Bitcoin’in yedi ila on yıl içinde 1 milyon doların üzerinde bir değere ulaşabileceğini söyledi.

Casares bu tahminini şu şekilde açıkladı:

“Benim şahsi görüşüme göre, Bitcoin’in başarı şansı en az % 50’dir. Bitcoin başarılı olursa, 1 Bitcoin 7 ila 10 yıl içinde 1 milyon doların üzerinde bir değere ulaşabilir. Bu, mevcut değerinin 250 katıdır.” 

(Casares, bu tahmini yaptığı sırada Bitcoin 4,000 dolar civarında işlem görüyor. Şu anda ise Bitcoin’in fiyatı 5179 dolardır.)

(bknz: İddia: Bitcoin 20 yıl içerisinde 98 milyon dolar olacak)

Ayrıca PayPal’da yönetici olan Casares, Bitcoin gibi gelişme aşamasında olan bir varlığa yatırım yapmanın riskli olduğunu ve bu piyasaya yatırım yaparken yatırımcıların, kaybetmeyi göze almaları gerektiğini belirtti.

Ayrıca yatırımcılara, yalnızca gözden çıkarabilecekleri kadarını yatırmalarını tavsiye eden Casares, bu aşırı riskli piyasaya yatırım yaparken tüm sorumluluğun yatırımcıların kendisine ait olduğunun da altını çizdi.

(bknz: Bitcoin boğa koşusunun başlayacağı kritik direnç hattı neresi?)

Casares, Bitcoin başarılı olursa, ABD doları gibi rezerv para birimlerinin yerine geçmeyeceğini, bunun yerine alternatif para birimi olarak, rezerv para birimlerinin üstünde veya yanında faaliyet göstereceğini de sözlerine ekledi:

“Bitcoin başarılı olursa, herhangi bir ulusal para biriminin yerini almayacak. Tüm ulusal para birimlerinin üzerinde yer alan uluslar üstü bir para birimi olabilir. Bitcoin başarılı olursa, politik olmayan küresel bir çözüm ve değer standartı olabilir.”

  Kaynak

Ayrıca bknz:

Ripple XRP fiyatı küllerinden yeniden doğacak!

Paylaşarak destek ol !!!
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial