Home Bitcoin Winklevoss Kardeşlere göre bu sefer gelen Bitcoin dalgası daha büyük

Winklevoss Kardeşlere göre bu sefer gelen Bitcoin dalgası daha büyük

Winklevoss Kardeşlere göre bu sefer gelen Bitcoin dalgası daha büyük

0

Winklevass Kardeşlere göre bu sefer gelen Bitcoin dalgası daha büyük. İşte Winklevoss Kardeşlerin Bloomberg’e verdikleri röportajın detayları.


Bu sefer gelen Bitcoin dalgası daha büyük

 

Geçtiğimiz hafta içi, Bloomberg, Winklevoss Kardeşlerle Özel bir röportaj düzenledi. Winklevoss Kardeşler röportajda, Bitcoin başta olmak üzere kripto paraları bekleyen bir sonraki boğa koşusu hakkında önemli değerlendirmelerde bulundular.

Soru: 2017 boğa sezonu kaçtı. Siz bu ayı sezonuyla nasıl başa çıktınız?

Cevap:

Evet 2017’deki boğa sezonu kaçtı. Zaten suni bir yükseliş olduğu belliydi. Çünkü henüz küresel büyük güçler kripto para piyasasındaki yerlerini almamıştı. Ancak yine de geçtiğimiz sene yaşadığımız ayı sezonunun çok da kötü olmadığını düşünüyorum. Çünkü bu denli büyük bir düşüş trendine rağmen Bitcoin yükselişini sürdürmeye devam ediyor. Bunu son 2-3 yılın en yüksek değil de en düşük Bitcoin fiyatlarına bakarak görebilirsiniz. Tabi bu süreç 2017 yıl sonu piyasaya girişliler için acı verici olmuştur. Çünkü an itibariyle Bitcoin Aralık 2017 fiyatından %75 daha düşük bir seviyede. Ancak bizler gibi yani bu sektörün eskilerinden iseniz, Bitcoin hala sizler için dünyanın en yatırım yapılası ve en geleceği parlak varlığı olma özelliğini devam ettiriyor.

gelen Bitcoin dalgası daha büyük

Soru: 2017’deki gibi tekrardan bir yükseliş süreci yaşayacağımızı düşünüyor musunuz?

Cevap:

Elbette düşünüyoruz. Çünkü BTC’nin tarihini biraz göz atarsanız, bu tip inişli çıkışlı grafikleri sıkça görürsünüz. Bitcoin her düşüş trendinin ardından mutlaka yeni zirveler oluşturacak çıkış serüvenleri yaşamıştır. Bitcoin 2017 yılındaki süksesiyle beraber, birçok kurumsal yatırımcının dikkatini çekti ve bu süreçte çoğu sisteme kendini entegre etmeyi başardı. Bizler bir sonraki boğa koşusunun, Bitcoin piyasasında çok daha kalıcı olacağını ve BTC’yi kimsenin beklemediği kadar yüksek fiyatlara ulaştıracağını düşünüyoruz.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

PayPal yöneticisi: Bitcoin 10 yıla kadar 1 milyon dolardan fazla olabilir

Bitcoin golden cross’a doğru ilerlerken yeni dipler gelebilir mi?

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial