Home Altcoin Kripto paralarının yaygınlaşmasına bir destek de Los Angeles Times’dan

Kripto paralarının yaygınlaşmasına bir destek de Los Angeles Times’dan

Kripto paralarının yaygınlaşmasına bir destek de Los Angeles Times’dan

0

Kripto paralarının yaygınlaşması ve kabullenmesi için önemli bir hamle: ABD’nin köklü gazetelerinden Los Angeles (LA) Times abonelik ve bağış ödemelerini kripto para üzerinden kabul ediyor. LA Times, BAT koin’ini kullanacak.  


Kripto paralarının yaygınlaşmasına ve kabullenmesine doğru…

Kripto paralarının bir fiat para (Dolar, Euro ve TL) gibi kullanımı her geçen gün artıyor. Dijital paraların her geçen gün fiat paralara alternatif olduğunu görüyoruz. Bu paraların talebi ekonomilerde arttıkça arzı sabit olan kripto paraların fiyatlarında artış yaşanması beklenmektedir.

Bilindiği üzeri birçok kripto paranın miktarı sabittir. Bitcoin’in toplam miktarı, 21 milyon adet ile Ripple’ın XRP’sinin ise 100 milyar adet ile sınırlıdır.

koinmedya_brave

ABD’nin en köklü gazetelerinden Los Angeles (LA) Times, kripto para üzerinden abonelik ücreti ve bağışları kabul etmektedir. LA Times’ın kurduğu online platform sayesinde BAT isimli kripto para üzerinden ödemeleri kabul etmektedir.

1881 yılından beri yayıncılık hayatına devam eden gazetenin web sitesi günlük 1 milyondan fazla ziyaret edilmektedir. Gazete ABD’nin Batı yakasının en yüksek tirajlı gazetesidir.

BAT, kripto parası CoinMarketCap verilerine göre 0,31 dolardan işlem görmektedir. Toplam piyasa değeri 388 milyon dolar. Toplam piyasa değeri açısından BAT kripto para sıralamasında 24’üncü sıradadır.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

Artık Tron Fransa’da 3000’den fazla lokasyonda

Bitcoin madenciliği ve enerji tüketimi

Ripple’a Japonya’dan kötü haber

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

 

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial