Home Kriptopara Haber Blockchain Haber Blockchain trenine son binen ünlü: Real Madrid futbol kulübü

Blockchain trenine son binen ünlü: Real Madrid futbol kulübü

Blockchain trenine son binen ünlü: Real Madrid futbol kulübü

0

Neler yapabileceğine insanları inandırmış olan ve hızlı entegrasyonu ile dikkat çeken Blockchain teknolojisinin trenine yeni bir önemli isim daha katılıyor. Futbol hayranları için haberin detayları burada…


Real Madrid Futbol Kulübü de Artık Blockchain Trenine Bindi

Real Madrid sadece profesyonel futbol kulübü değil,  aynı zamanda İspanya – Madrid merkezli olan dünyanın en başarılı futbol kulüplerinden biri. Son dönemde Real Madrid, Fantastec SWAP ile bir kontrat imzaladı. Fantastec SWAP, blockchain teknolojisi ile güçlendirilmiş, Arsenal ve Borussia Dortmund futbol kulüpleri gibi futboldaki diğer güçlü figürleri de içeren bir futbol koleksiyon uygulaması olarak biliniyor.

Blockchain teknolojisi yavaş yavaş hayatın her alanına entegre olmaya devam ediyor. Onun geniş çaptaki benimsenmesi her zamankinden daha yaygın hale gelmiş durumda ve son zamanlarda blockchain teknolojisinin futbol alanına da entegre olmaya başladığına şahit oluyoruz.

koinmedya_brave

Bu yeni işbirliği temelde, hayranların kendileri gibi aynı konulara  tutkulu insanlarla tanışması ve koleksiyon alış-verişinde bulunması için oluşturulmuş bir platform. Blockchain teknolojisi ile güçlendirilmiş platform üzerinden hayranlar video ve imza alış verişi yapabiliyorlar.

Uzun zamandır Arsenal ve Borussia Dortmund, Fantatec SWAP ile birlikte çalışıyordu. Şimdi ise, Fantastec SWAP platformunu daha da genişletme yolunda, artık Real Madrid de onun bir parçası haline geliyor.

Fantastec SWAP’ın Ana Amacı Nedir?

Fantastec SWAP’ın ürün geliştirme ekibinden olan Simon Woolard, Fantastec SWAP’ın ana amacının, dünyanın her tarafından aynı futbol tutkusunu paylaşan insanların birbiri ile iletişim kurmasını sağlamak olduğunu ifade ediyor. Woolard’a göre Fantastec SWAP, çok azimli ve amaçlarına yönelmede başarılı görünüyor. Woolard, Fantastec SWAP’ın futbol hayranlarının davranışlarını anlamak ve onların davranışları hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğini söylüyor.

Blockcahin teknolojisi oldukça yeni olmasına rağmen neleri başarabileceğini insanlara kanıtlamış görünüyor. Birçok büyük kişilik ondaki bu potansiyeli görüyor ve onu denemek için büyük istek duyuyor. Bu durum blockcahin teknolojisinin çoktandır insanların güvenini kazanmış olmasının nedeni olarak görülüyor ve teknoloji yasalara, emlak ve devlet sektörüne hızlı bir şekilde entegre olma yolunda ilerliyor.

Onun sistem içerisindeki hızlı entegrasyon yürüyüşünü görünce, futbol ve spor sektörü gibi alanlardan da bu teknolojiye entegre olma çabalarını görmemiz şaşırtıcı olmayacaktır.

Kaynak

Paylaşarak destek ol !!!
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial