Home Altcoin Weiss Ratings’e göre yoğun işlem gerçekleşen 4 altcoin

Weiss Ratings’e göre yoğun işlem gerçekleşen 4 altcoin

Weiss Ratings’e göre yoğun işlem gerçekleşen 4 altcoin

0

Yazımızda geçen yıl boyunca yoğun işlem gerçekleştiren 4 altcoine değineceğiz. Her ne kadar tahtada bulunan tüm kriptolar 2018 boyunca  ciddi değer kaybetse de bazı kriptolar var ki bu duruma rağmen zincir içi işlemlerinde önemli derecede artış gerçekleştirdiler.


Ve Weiss Crypto Ratings’in yeni raporuna göre, ayı marketi devam etmesine rağmen blockchain teknolojisi durmaksızın gelişimine devam ediyor.

Yoğun işlem gerçekleştiren 4 altcoin isimleri

Weiss Crypto Ratings’in raporuna göre 2018’de şu 4 kripto işlem aktivitesinde anlamlı derecede artış gerçekleştirdi.

Fransa’nın 2 trilyon dolarlık hayat sigortası fonlarına kripto para yolu göründü!

EOS

Şubat 2018-Mart 2019 arasında EOS işlem volümünde en büyük artışı gerçekleştirdi.

Kripto, günlük 7000 civarında olan işlem sayısını Mart 2019’da yaklaşık 4.6 milyona çıkardı. Bu, Ethereum’un 8 katından fazla demek.

Bitcoin umutları diri tutmaya çalışıyor

TRON

TRON (TRX) de benzeri bir büyüme kaydetti. Ve aynı periyodda 3,000 civarında olan işlem sayısını 1.9 milyona çıkardı.

Hoskinson’dan 2030 tahmini: Evrensel kripto cüzdanı

WAX

Diğer bir şampiyon ise WAX. Oyun eşyaları ve koleksiyon ticareti yapılan bir platform. 2018’de tamamen haritadan silinmiş olmasına rağmen günlük işlem sayısında 4.4 milyona ulaştı.

BitShares

BitShares büyümeye devam ediyor. En büyük desentralize kripto borsalarında boy gösteren BitShares, Şubat 2018’de 789,000 civarında olan işlem sayısını bugün 1.5 milyona taşımış durumda.

OKEx borsası Türk Lirasını pariteye ekledi

İşlemler yasal mı?

Elbette bu işlemlerin ne kadarının yasal olduğunu tespit etmek zor. EOS’da gördüğümüz gibi çoğu zaman pek çok işlem, kullanılabilir bir işlemin parçaları. Aynı şey TRON için de söz konusu. Ancak işlem volümündeki patlama göz önüne alındığında işlemlerin kaç tanesinin sahte olduğuna bakılmaksızın bu coinler yine de anlamlı bir artış yaşamış.

Şu da not edilmeli. Weiss Crypto Ratings’in açıkça belirttiği gibi yapılan tüm işlemler biribirlerine denk değil. 1$ milyonluk Bitcoin transferi açıkça WAX’ta yapılan bir işleme göre çok daha değerli. Yine de işlem volümünde hızlı artış, çoğu kriptonun teknolojisini geliştirdiğini ve kabulünün arttığını gösteriyor.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial