Home Bitcoin Bitcoin boğa koşusunun başlayacağı kritik direnç hattı neresi?

Bitcoin boğa koşusunun başlayacağı kritik direnç hattı neresi?

Bitcoin boğa koşusunun başlayacağı kritik direnç hattı neresi?

0

Bitcoin boğa koşusunun başlayacağı kritik direnç, hangi seviyede yer alıyor? Son ralliden önceki tahminleri büyük ölçüde gerçekleşen bir analist, bu kritik direnç hattını açıklıyor. Analist aynı zamanda, Bitcoin’in bu direnç hattını kırması durumunda, tüm piyasayı etkisi altına alacak büyük bir boğa koşusunun başlayacağını tahmin ediyor.

İşte Bitcoin boğa koşusunun başlayacağı kritik direnç!

Kripto piyasasında Nisan’ın ilk günlerinde başlayan yükseliş trendi, yatırımcıları ayı piyasasının sona erdiğine inandırmıştı. Fakat yükselişler uzun sürmedi ve özellikle altcoinler elde ettiği kazanımları kaybederken Bitcoin 5000-5200 dolar arasında sıkışıp kaldı.

(bknz: Bitcoin 3000 dolara düşecek söylemleri yeniden gündemde)

koinmedya_brave

Yatırımcılar, Bitcoin’i, 5.000 dolar aralığında savunmasız bırakan en son direnç bölgesinin tehlikeli olduğunu ve bu direncin kırılması durumunda, piyasanın bir kez daha büyük bir düşüş trendine gireceğini düşünüyor.

(bknz: Michael Nye: Bitcoin bir daha asla 4000 doları görmeyecek!)

Piyasada görülen son ralli esnasında paylaştığı grafikler ve fiyat tahminleri ile ünlü olan kripto para analistlerinden ScienceGuy9489, Bitcoin, Ethereum Ripple ve Litecoin’in bir sonraki hamlelerine ve bu kripto paraların nezaman yükseleceğine dair tahminlerini paylaşıyor. 

ScienceGuy9489, boğa koşusunun, Bitcoin’in mevcut direnç seviyesini kırdıktan sonra başlayacağını iddia ediyor ve Bitcoin boğa koşusunun başlayacağı kritik direnç hattının 5,260 $ seviyesinde olduğunu söylüyor.

ScienceGuy9489, 9 Nisan’da, kripto piyasasının bir sonraki hamlesi konusundaki son tahminini paylaştı ve Bitcoin boğa koşusunun başlayacağı kritik direnç hattının 5.200 $ olduğunu söyledi. Ona göre, bu direncin kırılması, genel olarak tüm kripto para piyasasını da etkileyecek.

Bu arada, tam olarak tarihler uyuşmasa da ScienceGuy9489’nın önceki tahminlerinde bahsettiği düşüş trend çizgilerinin tümü gerçekleşti. 

Ayrıca, ScienceGuy9489, bir sonraki boğa koşusunda kripto paraların tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağını öngörüyor. Bitcoin’in 28.100, Ethereum’un 2.090, Litecoin’in ise 650 dolara ulaşacağını ve XRP’nin de 4 dolara fırlayabileceğini tahmin ediyor. Fakat analist bu tahminleri için belirli bir tarih vermiyor.

bknz: Bitcoin fiyat döngüleri arasındaki büyük benzerlik neye işaret ediyor?

2019’da ilk 10’a girmeye aday 3 kripto para

Ripple (XRP) Skype ile entegre olacak mı? İşte Skype yetkilisinin yanıtı!

Kaynak

 

 

Paylaşarak destek ol !!!
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial