Home Altcoin 2019’da ilk 10’a girmeye aday 3 kripto para
“sportsbet”

2019’da ilk 10’a girmeye aday 3 kripto para

2019’da ilk 10’a girmeye aday 3 kripto para

0
“sportsbet”

İşte 2019’da ilk 10’a girmeye aday 3 kripto para! Kripto para piyasasında kışın henüz sona ermediği

iddia edilse de birçok uzman bu yıl içinde büyük bir boğa koşusu bekliyor. Bugünkü yazımızda bu koşuda yükselme potansiyeli fazla olan, ilk 10’a girmeye aday 3 kripto paraya yer verdik.


İşte 2019’da ilk 10’a girmeye aday 3 kripto para!

Bazı uzmanlar, kripto kışının henüz sona ermediğini ve kripto para piyasasının üzerindeki kara bulutların tamamıyla kaybolmadığını iddia ediyor. Kripto piyasasında kışın bitmediği söylense de pek çok kişi kripto paraların geleceğinin parlak olduğunu artık tartışmasız bir şekilde kabul ediyor. (bknz: Michael Nye: Bitcoin bir daha asla 4000 doları görmeyecek!)

(bknz: Ran NeuNer: 2017’deki Bitcoin boğa koşusunu tekrar mı ediyoruz?)

bittrt_koinmedya

Kripto para birimlerinin sıralaması genellikle herbir kripto paranın piyasa değeri baz alınarak yapılır. Bir kripto para biriminin piyasa değeri, birim fiyatının kriptonun hacmiyle çarpılmasıyla hesaplanır. Şu anda, piyasada ilk onda yer alan kripto paralar Coinmarketcap verilerine göre sırasıyla şöyle:

  1. Bitcoin
  2. Ethereum
  3. Ripple
  4. Bitcoin Cash
  5. EOS
  6. Litecoin
  7. Binance Coin
  8. Tether
  9. Stellar
  10. Cardano

Şimdi de bu yıl ilk 10’a girme potansiyeli yüksek kripto paralardan bahsedelim. İşte 2019’da ilk 10’a girmeye aday 3 kripto para!

İlk 10’a girmeye aday 3 kripto para: 1.Tron (TRX)

Şu anda piyasada 11.sırada yer alan Tron‘un ilk 10’a girme olasılığı oldukça yüksek görünüyor. Başlangıçta Tron’un potansiyeli tam olarak fark edilmese de Tron’un CEO’su Justin Sun‘ın güçlü liderliği ve Stellar’ın geliştiricilerinden oluşan ekip tarafından yapılan yetkin çalışmalar ile birlikte Tron hız kazanmaya başladı.

Blockchain tabanlı etkin bir platforma sahip olan Tron, Ethereum ile rekabet edecek seviyeye geldi. Hatta şu sıralar çok sayıda merkezsiz uygulama Tron platformuna geçmeye başladı. (ilgili haber:Beğenelim ya da beğenmeyelim Tron dApps savaşını kazanıyor)

2. Monero (XMR)

Monero (XMR) piyasadaki önde gelen gizlilik odaklı kripto paralardan biridir. XMR, özellikle Mart ayında iyi bir performans sergiledi ve önümüzdeki günlerde yatırımcılarına daha fazla kazanç sağlayabilecek potansiyele sahip olduğu düşünülüyor.

Gizlilik, hız ve güvenilirlik konusunda oldukça başarılı bir proje olan Monero’yu, bu özellikleri kullanıcılar için daha da cazip hale getiriyor. Şu anda kripto piyasasında 13. sırada yer alıyor ve yakın zamanda ilk 10’a girme olasılığı oldukça yüksek görünüyor.

(bknz: Yükseliş sürecinde alınabilecek en ucuz 3 kripto para)

3. DASH

Gizliliğiyle ön plana bir başka popüler kripto para ise DASH’dır. Dash, son altı ay içinde, ePaymints gibi önemli ortaklıklar ile kitlesel benimsenme yolunda istikrarlı adımlar attı.

Ayrıca KFC Venezuela gibi önemli şirketler tarafından da benimsendi. Şu anda 14. sırada yer alan DASH’ın 2019’da ilk 10’a girme potansiyelinin oldukça yüksek olduğu düşünülüyor.

Kaynak

Ayrıca bknz:

Analiz: Ripple (XRP) fiyatı satış baskısına dayanamayabilir!

Harvard kripto paraya yatırım yapan ilk üniversite oldu

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0