Home Kriptopara Haber Hoskinson’dan 2030 tahmini: Evrensel kripto cüzdanı

Hoskinson’dan 2030 tahmini: Evrensel kripto cüzdanı

Hoskinson’dan 2030 tahmini: Evrensel kripto cüzdanı

0

Evrensel kripto cüzdanı, işte Charles Hoskinson’un uzun vadedeki hedefi bu. Blockchain ekosisteminin geleceği hakkındaki öngörüleri merak edilen Charles Hoskinson geçenlerde BLOCKTV’nin haber bültenine konuk oldu.

Hayalim Evrensel Kripto Cüzdanı

Hoskinson 2030 yılı için öngördüğü evrensel kripto cüzdanı ve diğer bazı gelişmeler hakkında yorum yaptı:

Evrensel kripto cüzdan ve diğer bazı gelişmeler hakkındaki düşüncelerini içeren bu röportaj, Toshi Times’da yayınlandı. Hoskinson bu röportajında bazı konulara açıklık getirdi. Hoskinson bir bütün olarak ekosistem hakkındaki öngörüsünü ve makro düzeyde kripto topluluğunu nasıl değiştireceği hakkındaki tahminini paylaştı.

Cardano ve IOHK’nin kurucu ortağından özellikle 2030 yılı için “hayal dünyasını” tanımlaması istendi.

Hoskinson, gelecek hakkında tahminde bulunurken çok fazla determinist olunmaması gerektiğini belirtti. Bununla birlikte önümüzdeki yıllarda toplumu şekillendirebilecek bir dizi makul trendlerin de bulunduğunu belirtti.

Kripto para endüstrisine yön veren kriptografik protokollerin ölçeklenebilirliği, birlikte çalışabilirliği ve kalitesinin “üssel bir büyüme” göreceğini söyledi. Nihayetinde “oldukça iyi bir gizlilik ve iyi bir ölçüde” olduğu bir noktada birleşime ulaşacağını belirtti.

Hoskinson ayrıca Samsung Galaxy S10’a entegre kriptopara cüzdana da dikkat çekti ve 3 ile 5 yıl içinde hemen hemen bütün önemli cep telefonu üreticilerinin cihazlarına bu sistemi entegre ederek bunun standart hale geleceğini belirtti.

  • Trust Cüzdanı Google Play Store linki için Tıklayın

Hoskinson “evrensel kripto cüzdanı”nı ortaya çıkacağını tahmin ediyor   

“Evrensel kripto cüzdanı” olarak adlandırılan ve  aynı zamanda geleneksel para birimleri, kripto para birimleri ve tamamen farklı varlık sınıfları arasında artan birlikte çalışabilirliğin birleşimini temsil eden potansiyeli detaylandırdı.

Aslında bu, kullanıcıların kurumsallaşmış,özerk,denetimli veya denetimsiz olmalarına bakılmaksızın herhangi bir varlık türünü kullanabilecekleri anlamına gelir.

Hoskinson bunun kullanıcıların herhangi bir varlığa kesintisiz geçişler yaparak alımlar için ödeme yapmada varlıklarını daha özgürce kullanmalarını sağlayacağını belirtti.

Bu oldukça iyimser bir tahmin olsa da, Hoskinson bunun insanların servetlerini artık dolarla ölçmeyeceği, bunun yerine tüm portföyünün toplam servetinde olacağı anlamına geldiğini açıkladı.

Böylece Starbucks’a gidersin, ödemeyi gümüş olarak yaparsın ve onlar dolar alırlar; sen ve ben de McDonald’s a gideriz uçuş milleriyle ödeme yaparız ve onlar da Euro alırlar, ve bütün bu işlemler aynı anda gerçekleşir.”

Hoskinson’a ayrıca bazılarının dile getirdiği gibi “kripto para kışının” gerçekten eriyip erimediği de soruldu.

Hoskinson bu soruya somut bir cevap vermedi ve “piyasa hareketlerini tahminde uzman olsaydım muhtemelen mühendis olmak yerine trader olurdum” şeklinde ekledi.

Bununla birlikte, Hoskinson kripto paraların fiyatına odaklanmanın yanlış olduğunu ve insanların bunun yerine farklı kripto paraların temellerine ve bunların nasıl gelişmeye devam edeceğine bakmaları gerektiğine dikkat çekti.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial