Home Altcoin Analiz: Ripple (XRP) fiyatı satış baskısına dayanamayabilir!

Analiz: Ripple (XRP) fiyatı satış baskısına dayanamayabilir!

Analiz: Ripple (XRP) fiyatı satış baskısına dayanamayabilir!

0

Ripple (XRP) fiyatı satış baskısına dayanabilecek mi? XRPUSD paritesi 0.32 $ seviyesinde işlem görüyor ve teknik indikatörler doğrultusunda satış baskısının bir süre daha devam edeceği tahmin ediliyor. XRP fiyatı, Mart ayının en düşük seviyeleri olan 0,29 dolar ve 0,30 doları yeniden test edecek mi?

Ripple (XRP) fiyatı satış baskısı altında!

Ripple (XRP) fiyatı satış baskısı altında işlem görmeye devam ediyor. Dün, (11 Nisan), XRP fiyatı yoğun bir satış baskısıyla karşılaştı. Boğalar, 0.37 $ seviyesinde bir süre direndikten sonra, ayılar sırasıyla 0.35 $, 0.34 $ dirençlerini kırdı ve ardından 0.32 $ seviyesinin üzerinde kaldılar.

Direnç seviyeleri: 0.56 $, 0.58 $, 0.60 $

koinmedya_brave

Destek seviyeleri: 0.33 $, 0.31 $, 0.29 $

XRPUSD orta vadeli trend: Ayı piyasası

Dün yapılan teknik analizlerde, ayıların 0.34 $ seviyesini kırması durumunda, XRP fiyatının 2 Nisan’daki yükselişten önceki 0.28 ila 0.34 $ arasında işlem gördüğü bölgeye düşeceği iddia edildi.

Dün söylendiği gibi, satışlar XRP’yi 0.32 dolar seviyesine çekti ve bugün de genel olarak XRP fiyatı 0.32 $ seviyesinde işlem gördü. Ayrıca XRP, fiyatın daha da değer kaybedeceğini gösteren EMA’ların altında yer alıyor. 

XRPUSD paritesinin, 0.32 $ ve 0.31 $ seviyelerinde daha fazla satışla karşı karşıya kalması ve hatta daha önceki 0.29 $ ve 0.30 $ arasındaki düşük seviyeleri yeniden test etmesi muhtemel görünüyor.

Bu arada, ayılar ralliden önceki en düşük fiyat olan 0.31715 $ seviyesine ulaşırsa, XRP elde ettiği kazanımların hepsini kaybetmiş olacak.

Stochastic gösterge ise aşırı alım bölgesinde, ancak % 60 aralığının altında yer alıyor. Bu da, XRP fiyatının düşüş eğiliminin etkisinde ve satış sinyalinde olduğunu gösteriyor.

bknz: Ripple XRP Uquid ile kitlesel benimsenme yolunda yeni bir adım daha attı

XRPUSD kısa vadeli trend: Ayı piyasası

XRP fiyatı, 2 Nisanda başlayan rallinin etkisiyle, sırasıyla 0.35  $ ve 0.36 $ fiyat seviyesini aşmıştı. 10 Nisan’da ise ayılar, trendi tersine döndürerek 0.35 $ seviyesini kırmıştı. Ancak 4 saatlik grafik, XRP fiyatının kısa vadede düşüş trendinde olduğunu gösteriyor.

bknz: Ripple XRP Nisan ayı orta vadeli fiyat görünümü

Yazı yayına hazırlanırken Ripple XRP, 0.32 dolar seviyesinde işlem görüyor. Stochastic gösterge aşırı satış bölgesinde, ve XRP fiyatının güçlü bir düşüş momentumunda ve satış sinyalinde olduğunu gösteren % 20 aralığının altında yer alıyor. Bu da önümüzdeki günlerde fiyatın 0.29 $ ve 0.30 $’a kadar düşme ihtimalinin olduğunu gösteriyor.

bknz: Harvard kripto paraya yatırım yapan ilk üniversite oldu

bknz: Ripple XRP fiyat artışını fırsata çevirdi – Devasa bir XRP gönderimi daha

bknz: Bitcoin 3000 dolara düşecek söylemleri yeniden gündemde

Kaynak

 

 

Paylaşarak destek ol !!!
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial