Home Altcoin Piyasa kan revan içerisinde- Litecoin, EOS, TRX ve ADA bir önceki destek seviyelerine geriliyor

Piyasa kan revan içerisinde- Litecoin, EOS, TRX ve ADA bir önceki destek seviyelerine geriliyor

Piyasa kan revan içerisinde- Litecoin, EOS, TRX ve ADA bir önceki destek seviyelerine geriliyor

0

Litecoin, EOS, TRX ve ADA bir önceki destek seviyelerine doğru çekiliyor. Piyasada yaşanan boğa koşusu öncesi son bir fiyat düzeltmesi mi? Son durumlara gelin birlikte bakalım.


Litecoin, EOS, TRX ve ADA fiyatı düşüyor

LTC/USD

Litecoin fiyatı 90 doların üstünde kalmaya çok çabaladı ama piyasadaki yoğun düşüş baskısına dayanamadı. Litecoin yazının hazırlandığı an itibariyle %11 düşüşle 77 dolar ve kritik 60 dolar seviyesine doğru hızla geri çekiliyor. bkz: Bir sonraki adım için Litecoin Bitcon’i bekliyor

Fiyatlar toparlanır toparlanmaz LTC 90 dolar direnç seviyesini tekrar test edecektir. Eğer bu seviyeyi kırar ve piyasadaki olumlu hava korunursa 115 dolara kadar yolu var.

EOS/USD

EOS fiyatı haftaya başladığı seviyeye geri dönmüş durumda. 5.5 dolar seviyesinde bulunan destek seviyesini kırdı ve fiyat an itibariyle 5.29 dolar seviyesinde. Son 24 saatte %10 kayıp yaşadı.

bkz:EOS 2019 yılında 15 dolara ulaşabilir mi? EOS fiyat analizi

Fiyat tekrar artışa Geçtiğinde, 6 dolar seviyesinde güçlü bir direnç bulunuyor.

TRX/USD

Belki de düşüşten en fazla etkilenen Tron oldu. Son 24 saat içerisinde TRX token %14 değer kaybetti. Kripto para birimi bir hafta önceki seviyesi olan 0,026 dolar seviyesine geriledi. bkz:Artık Tron Fransa’da 3000’den fazla lokasyonda

Gördüğümüz kadarıyla, TRX tokenin fiyatı piyasanın durumuyla doğrudan bağlantılı. Piyasada yaşanan herhangi bir değişiklik hemen TRX tokeninde karşılık buluyor. Piyasa artışa geçtiğinde bu seviyelerden tekrar 0,03 seviyesine sıçrama bekliyoruz.

ADA/USD

Cardano‘nun 1 saatlik grafiğini incelediğimizde, başve omuz formasyonuyla karşılaşıyoruz. Ancak şu an fiyatlar omuz seviyesinin geçtiği 0,085 seviyesinin altına düşmüş durumda. Şu an fiyatlar 0,080 dolar seviyesinde ve güçlü destek bölgesinin bulunduğu 0.082 bölgesinin düşüşü durduramadığını görüyoruz. 

Eğer piyasa tekrar artış geçmez ve BTC bir alt destek seviyesine gerilerse grafikte gördüğünüz üzere ADA fiyatı 0,06 seviyesine hızla düşebilir.

bkz: Cardano yükselince Hoskinson Bitcoin’i hor görmeye başladı

kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial