Home Ethereum Joseph Lubin: Ethereum fiyatı 1000 kat artacak!

Joseph Lubin: Ethereum fiyatı 1000 kat artacak!

Joseph Lubin: Ethereum fiyatı 1000 kat artacak!

0

Ethereum fiyatı 1000 kat artacak diyen Joseph Lubin iddiasını hangi gerekçeye dayandırıyor? Ethereum 10 Nisan’da 183 dolara kadar fiyatını çıkarmıştı. Teknik analiz ve temel dinamikler ETH için nelere işaret ediyor?


Ethereum fiyatı 1000 kat artacak

Ethereum kurucu şirketi ConsenSys, Ethereum ekosistemindeki  yararlı olan altyapıyı, uygulamaları ve araçları geliştiriyor ve inşa ediyor. Bu gelişmeler ise ETH’nin  250 dolar ve yukarısına fırlamasına zemin hazırlayan gelişmeler.

Ethereum fiyat analizi

Temel dinamikler

Joseph Lubin Ethereum’un kurucu ortağı ve ConsenSys’ın kurucusu. Lubin, Ethereum’un geleceğinden oldukça umutlu ve Ethereum’un kitlere tanıtılması konusunda çok etkili faaliyetler yürütüyor. Ethereum stüdyosu gibi çalışan ConsenSys vasıtasıyla, ETH’nin büyük bir kısımına da sahip.

Joseph Lubin Ethereum’un fiyatının 1000 katına çıkacağından emin. Geçen ay da bu yönde açıklamalarda bulunmuştu. Ethereum 2.0’ın platformunun, etkililiği, güvenli yapısı ve hızını , Lubin ve ekibin çalışmaları doğrultusunda ele alacağız.

Lubin, ConsenSys’da ekibinin başladığı, 4 aşamalı ve 18 ay sürecek bir gelişim sürecinde şu anda 0 aşamasında olduklarını ve emin adımlarla ilerlediklerini söyledi. Bu gelişmeler, akıllı sözleşme platformu olarak Ethereum’a talebi arttırmakla kalmayacak, aynı zamanda daha fazla iş yeri ticari projelerini güvenli bir platformda başlatmaya yönelecek ve Ethereum ağı gittikçe global çapta bir anlaşma katmanına dönüşecek.

“Ethereum ekosistemi bunun gerçekleşmesi için gerekli çeşitlilik,uzmanlık ve momentuma sahip. Bir ekosistemin yapılması çok yoğun bir çalışma ve network etkisi gerektiriyor. Ethereum ekosistemi diğer ikisinden çok daha büyük emirlere sahne olacak ve ikinci tabakada çok güçlü bir ölçeklenebilirliğe sahip olacak”

Geçen haftaki kapanıştan sonra ETH % 9,3 değer kazandı. ETH graifklerde yukarı doğru devam etme potansiyeline sahip olduğunu ortaya koyuyor. Her ne kadar yazımızın hazırlandığı 11 Nisan sabahı, % -5,26 değer kaybı yaşıyor gözükse de, Mart ayının başındaki 135 dolardan 170 dolara gelmiş durumda. Grafiklerde pozitif bir görünüm içinde. Fiyatın önümüzdeki günlerde 190 dolar direnç hattını göreceğini bekliyoruz.

(Bknz: Ethereum fiyatı Bitcoin fiyatından daha hızlı artıyor-Fiyata düzeltme gelebilir)

Fiyatların teknik olarak yükseldiğini ve bugünün çubuğunda görülen uzun bir fitil ile satıcıların baskı yaptığını ve tersi bir durumu beklediklerini unutmayalım. Öyle olsa bile, her düşük fiyat, şu an destek ama önceden direnç hattı olan 170 doların üzerinde devam ettiği sürece bir alım fırsatıdır.

Fiyatları 200 doların üstünde 250 dolara ve hatta 300 dolara çıkaracak, yeni yüksek tepeyi besleyecek bir  pozitif gösterge ortaya çıkabilir. Diğer taraftan, 160 doların altına doğru herhangi bir düşüş, eğer 2 Nisan’daki 880k veya 575k üzerinde daha yüksek işlem hacmi ile birlikte olursa, likiditeyi zorlayacaktır.

Teknik göstergeler

Şu anda boğalar hakim, ancak trendin devam etmesi için doğrulanması gerekiyor. Bu yüzden fiyatlar yükselse bile, 200 dolara doğru bir yükselişe ihtiyacımız var. Bu yükselmeyi desteklemek için, 3 Nisandaki gibi 820k olan işlem hacmine ihtiyaç var. Bu şekilde 2 Nisan’daki alım baskısı sağlamlaşacak ve fiyatı daha da yükseltip 250 dolara çıkaracak.

(Bknz: Analiz: Ethereum 200 dolara gidiyor)

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial