Home Bitcoin Bitcoin’in durmaksızın yükselmesi için kritik fiyat hangi seviye? Vinny Lingham cevaplıyor

Bitcoin’in durmaksızın yükselmesi için kritik fiyat hangi seviye? Vinny Lingham cevaplıyor

Bitcoin’in durmaksızın yükselmesi için kritik fiyat hangi seviye? Vinny Lingham cevaplıyor

0

Bitcoin’in durmaksızın yükselmesi yani 2017’nin ikinci yarısında yaşanana yakın bir sürecin başlaması için Bitcoin’in kaç dolara gelmesi lazım?


Bitcoin’in Durmaksızın Yükselmesi için Sınır Değer

Vinny Lingham Bitcoin Vakfı üyelerinden. Ayrıca blockchain girişim firması Civic’in de kurucularından olan Lingham’a göre güzel günler göreceğiz. Güzel günlerin gelmesi için ise tek bir kriter var; Bitcoin’in kritik eşiği geçmesi şart.

koinmedya_brave

16 ay süren Bitcoin kışı çok canlar yaktı ve bir çok yatırımcı yaptığı yatırıma pişman oldu. Kasım 2018’de yaşanan son ciddi çöküş mevcut atmosfere tuz biber ekti. Bitcoin’in bir lale balonu olduğu, bir daha asla yükselmeyeceği söylendi. Ancak 8 Şubat 2019 tarihinden bu yana yaşananlar karamsarları haksız çıkarmış görünüyor.

2 ay gibi kısa sürede 5400 dolar sınırlarına akınlar tertipleyen Bitcoin kendisinden ümidi kesenlere de güzel bir cevap vermiş oldu. Şimsi asıl mesele eski güzel günlere ne zaman varılacağı.

Civic CEO’su deneyimli kripto analisti Vinny Lingham Bitcoin kritik eşiği geçtikten sonra eski güzel günlerine döneceğini düşünüyor. Bu kritik sınır ise 6.200 dolar.

“Bana öyle geliyor ki eğer Bitcoin 6.200 hattını kırabilirse yeni ve daha büyük bir boğa koşusu ile karşı karşıya kalırız. Lakin yükseliş dalgası yalnızca spekülatif duygularla beslenir ve diğer varlıklar hak ettiklerinden daha yüksek değerlere ulaşırsa sonu pek iyi bitmeyebilir.”

Yazarın Notu:

Kripto varlıklar özelinde konuşacak olursak yükseliş ve çöküş döngülerinin zamana bağlı olarak ilerlediğini görüyoruz. Lingham’ın öngörüsü yalnızca fiyata odaklanmış olsa da bu işin bir de zaman boyutu var. Unutmayalım da Bitcoin 2018’de 3150 dolarlık dibi göreli yalnızca 4 ay oldu. Bitcoin’in toparlanması ve FOMO oluşturacak şekilde yükselişe geçmesi kısa vadede olmayacaktır.

Bitcoin hakkında daha fazlası için Tıklayın

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial