Home Altcoin Stellar fiyatı son gösterge: XLM düşüş yaşayabilir! Peki ama nereye kadar?

Stellar fiyatı son gösterge: XLM düşüş yaşayabilir! Peki ama nereye kadar?

Stellar fiyatı son gösterge: XLM düşüş yaşayabilir! Peki ama nereye kadar?

0

Stellar fiyatı son gösterge düşüş yaşanabileceğini gösteriyor. Her ne kadar şu sıralar bir yükseliş trendinde olsa da XLM’de geri çekilme işaretleri var. Peki bu düşüş nereye kadar gider?


Stellar fiyatı son gösterge ne diyor?

XLM/USD fiyatı uzun vade trendi: Değişiklik gösteriyor

Direnç seviyeleri: $0.14, $0.16, $0.18

Destek seviyeleri: $0.12, $0.09, $0.07,

Orta vadede XLM fiyatları değişiklik gösteriyor. XLM fiyatı, 23 Şubattaki bir yükseliş denemesi yapıp 0,09 doları kırmak için çabaladı ama dirençle karşılaştı. Ardından uzun süre ilerleme gösteremedi. 9 Marttan iki hafta önce coin konsolideye başlamıştı. Boğalar yeterli baskıyı ele alınca  XLM fiyatını 0,12 dolara çıkardı.

Yukarı doğru momentum daha sonra kaybedilince fiyat aşağılara 0,095 dolar seviyesine geriledi. Fiyat 50 günlük EMA da dinamik bir destek seviyesi buldu. Şu anda fiyat 0,12 destek seviyesinin üstüne yerleşmiş durumda. XLM fiyat hareketi günlük tabloda yükselen bir kanalın içinde görünüyor.

XLM fiyatı 21 günlük EMA’nın üzerinde işlem görüyor ve coin iki EMA ya da mesafeli bir durumda. MACD 12 dönemi sıfır seviyesinin üstünde bir histogram gösteriyor. Sinyal hattı sıfır seviyesinin üstünde aşağı doğru bir satış işareti veriyor. XLM fiyatı yükselen kanalın yukarı trend hattına dayanmış durumda ve fiyat aşağı yönlü trend hattına girmek üzere. XLM fiyatının 0,12 dolar seviyesinde bir aşağı yönlü trend hattına girme ihtimali kuvvetli

 

XLM/USD  fiyatı orta vade trendi yukarı yönlü 

Orta vade trendi XLM için yukarı doğru gidiyor. Pozitif hareket 4 saatlik grafikte yükselen bir kanal oluşturuyor. Coin bu kanalın içinde ve fiyat artışı  ile birlikte aşağı doğru trend hattına girmek üzere. Coin şu anda yatay seyrediyor ve yazımızın hazırlandığı an itibariyle 0,1259 dolarda ve % 0,32 bir kazanımı var.

XLM 21 dmnelik EMA ile 50 dönemlik EMA arasında ,işlem görüyor. Fiyat 50 dönemlik EMA nın altındaki seviyeyi aşmaya çalışıyor. MACD 12 dönem  sinyal hatları  sıfırın üstünde aşağı doğru bir eğim gösteriyor ve histogram ise sıfırın altında bir satış sinyali veriyor. Coin fiyatının 0,12 dolar gerisine çekilme olasılığı var. 

Kaynak

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial