Home Altcoin 2020’ye kadar Ripple XRP tekrar 4 doları görebilir mi?

2020’ye kadar Ripple XRP tekrar 4 doları görebilir mi?

2020’ye kadar Ripple XRP tekrar 4 doları görebilir mi?

0

XRP, tüm kriptolar içerisinde 3. sırada yer alıyor ve yazının hazırlandığı an itibariyle 0.351 dolar üzerinden işlem görüyor. 2018’in başlarında XRP 3,398 dolar olarak AHT’sini belirlemişti. Acaba 2020’ye kadar Ripple XRP tekrar 4 doları görebilir mi?


2020’ye kadar Ripple XRP 4 dolara ulaşabilir mi?

Bir çok finansal kurum ve kuruluş Ripple çözümünü kullanıyor. Ağına her gün yeni müşterileri dahil ediyor. Ağına yeni müşteriler eklemeye devam ettikçe Ripple fiyatı yakın bir gelecekte boğa koşusuna başlayabilir. Ama bu zor neden olduğunu açıklayayım:

koinmedya_brave

bkz:JPM Coin Ripple için gerçek bir tehdit oluşturabilir mi?

Bazıları yıl sonuna kadar Ripple fiyatının tekrar AHT’sini göreceğini düşünürken, diğerleri bu görüşe katılmıyor.

Son zamanlarda Ripple cephesinden anlaşmadan çok projelere önem verildiğini gözlemliyoruz. Hemen hemen her gün anlaşmasız gün geçmeyen Ripple cephesinde, JP Morgan’ın kendi stabilcoin’ini piyasaya süreceğini duyurmasıyla işler birden değişti. Çok büyük hayal kırıklığı yaşandı.

bkz: Forbes: JPM Coin’den Ripple (XRP)’a şamar.

Eğer Ripple şu ana kadar yapılan anlaşmaları korur ve üzerine yeni projeler ile desteklerse Ripple fiyatının yıl sonuna kadar 4 doları tekrar görmemesinin hiç bir sebebi yok. Ama üstte vurguladığımız üzere bu kolay değil.

Ripple şu an Bitcoin boğa koşusundan yeterince istifade edemiyor. Sadece finans piyasasına odaklandı ve diğer pazarları çok boşladı.

bkz: Ripple XRP fiyatı RationalFX borsası ile kurulan ortaklığın ardından coştu!

Şu an finans piyasası da elinden alındığını görüyoruz. Korkarım ki yapmış olduğu anlaşmaları da kaybedebilir. Ripple yönetiminin bunun farkına çok geç vardığını düşünüyorum. Ama Ripple yönetimi yenilgiyi kolayca kabul edecek bir ekibe sahip değil.

bkz: İşte Ripple XRP tabanlı internet tarayıcısı: Puma Browser

Son zamanlarda anlaşmalardan çok projelere önem verdiğini görüyoruz. XRP destekli browser çıkarması olumlu bir gelişme. Bu gelişmelerin artması ve alışveriş piyasasında da anlaşmalar yapması lazım.

Paylaşarak destek ol !!!
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial