Home Ethereum Ethereum fiyatı Bitcoin fiyatından daha hızlı artıyor – Fiyata düzeltme gelebilir

Ethereum fiyatı Bitcoin fiyatından daha hızlı artıyor – Fiyata düzeltme gelebilir

Ethereum fiyatı Bitcoin fiyatından daha hızlı artıyor – Fiyata düzeltme gelebilir

0

Ethereum fiyatı Bitcoin fiyatından daha hızlı artıyor. Ethereum Bitcoin’den daha iyi performans gösteriyor. Yazımızda Ethereum fanatiği ve sektör uzmanı Anthony Sassano’nun ETH yorumlarına yer vereceğiz.


Ethereum fiyatı Bitcoin fiyatından neden daha hızlı  artıyor?

Anthony Sassano bir Ethereum fanatiği ve sektöre içerik yaratıcısı olarak adını duyurmuş. Sassano, dün ETH demel dinamiklerini ve neden Bitcoinden daha iyi performasn sergilediği konusundaki düşüncelerini paylaştı. Kevin Rooke’un benzer bir tablosundan esisnlenen Sassano, ETH dinamiklerini 2017 Mayıs ayındaki görünümüyle karşılaştırdı.

koinmedya_brave

O zamanlar ETH 150 doları geçmişti. yukarıdaki tabloya bakınca ne kadar fark olduğunu görmek hiç zor olmayacak. Eşsiz adresler, aktif adresler, işlem sayısı ve ağ kullanımı, hepsi iki yıl önceki görünümden çok daha yukarıda. Bunun büyük ihtimalle bir nedeni ETH topluluğunun önemli bir büyüme göstermesi; hem tüketici/kullanıcı hem de yapıcı/geliştirici  ve ayrıca yatırımcılar açısından.

 Ethereum’un hash oranı o kadar yükseldi ki,30,000 GH/s’den 142,000 GH/s’ye kadar çıktı. Bu performansla madenciler bu blockchainin bir geleceği olduğundan eminler.

Ethereum’un uzun dönem görüntüsü de hiç fena değil.  Vitalik Buterin Serenity’e dikkatleri çekerek, bu güncellemenin Pos ve sharding ile birlikte Sanal Makinenin, protokolün etkililiğininin, teknik gelişimine yeni bir yol getirdiğini söylüyor.

Sektörün duayenine göre, tüm bunlar, Ethereum’un şu anki tekrarında yüz kat daha hızlı ve ölçeklenebilir bir “yeni nesil blok zinciri” oluşturma amacıyla gerçekleştiriliyor,

Ethereum henüz sıfır aşamasına bile girmedi. (Serenity entegrasyonunun üç aşaması var – sıfır, bir ve iki), ancak Buterin bunun yaklaşmakta olduğunu söylüyor. Sıfır aşamasının özellikle sona geldiğini ve 2.0’ı tamamen öne çıkaran bir tüzük olduğunu belirtiyor. Buterin’e göre sıfır aşaması ile ilgili testnetler geliştirme firmaları tarafından başlatılabilir. Bu tür firmalara uygulayıcılar adını veren Buterin 2.0’ın özellikle stake üzerine odaklandığını vurguluyor. Bu teknik gelişmelerle Ethereum’a parlak bir gelecek vaad ediyor gibi.

(Bknz:Ethereum İstanbul hardforkuyla birlikte ProgWow konsensüs modeline geçecek)

ETH teknik göstergeler

Ancak diğer yandan, Zerononcense’in editörü ve sahibi James Edwards, geçtiğimiz günlerde ETH’nin şu anda “düz tepeli bir görünümden” “yanlış bir kırılmanın” ortasında olduğunu, ancak 200 günlük üssel hareketli ortalamanın kasvetli bir görünüm verdiğini söylüyor. Göreceli Güç Endeksi ile ilgili düşük hacim ve aşırı alım görünümü olduğunu söyleyen Edwards, ETH’nin 200 EMA’sını geçmede başarısız olacağına dikkat çekerek çok daha büyük bir geri çekilme olabileceğini de belirtiyor.

Kaynak

Paylaşarak destek ol !!!
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial