Home Altcoin Cardano bu hafta yeniden 0.10 doları yakalayabilecek mi?

Cardano bu hafta yeniden 0.10 doları yakalayabilecek mi?

Cardano bu hafta yeniden 0.10 doları yakalayabilecek mi?

0

Cardano bu hafta yeniden 0.10 doları yakalayabilecek mi? Yeni bir Cardano (ADA) teknik analiz makalesiyle karşınızdayız. Haydi başlayalım 🙂


Cardano bu hafta yeniden 0.10 dolara uzanabilecek mi?

 

Cardano 2 Nisan’da 0.070 dolar bandından başladığı boğa koşusunu, 4 Nisan’da 0.1 dolara çıkarak taçlandırmıştı. Bir süre 0.09 dolar bandında dolaşan Cardano fiyatı, 8 Nisana geldiğimizde aşağı yönlü kırılarak 0.08 dolara kadar geriledi. An itibariyle 0.086 dolar bandından işlem gören ADA, yukarı yönlü yeni bir sıçrayış hareketi içerisinde.

koinmedya_brave

Cardano bu hafta

Cardano direnç ve destek noktalarına göz attığımızda, boğalar tarafından 0.08 dolarda güçlü bir destek hattı oluştuğunu görüyoruz. Aynı şekilde 0.1 dolar bandında da ayılar tarafından oluşturulmuş büyük bir direnç noktası gözümüze çarpıyor.

Her ne kadar piyasalarda oluşan genel trendler kripto para fiyatlarının belirlenmesinde ana etken olarak karşımıza çıksa da, piyasaların paralel bir fiyat hareketi göstermesi durumunda bile, Cardano’nun yükselen destek grafiğine bakarak, kendi başına 0.1 dolar direncini kırabileceğini söyleyebiliriz.

Cardano bu hafta

Özetle piyasaların genelinde etkili olan bir fiyat hareketiyle karşılaşmaz isek, Cardano’nun 0.1 dolar direncine doğru emin adımlarla yürüyüşünü izleyebiliriz. Ancak geneli ilgilendiren herhangi bir hareketlilikle, Cardano’nun oluşan trende uygun hareket edeceğini düşünmek lazım. Çünkü henüz ayrık ittirme yapabilecek bir potansiyele ulaşmış değil. Sağlıcakla kalın

İlginizi çekebilecek diğer haberler:

Cardano 2020 itibariyle en büyük 5 kripto para arasına girebilir mi?

Yılın en çok kazandıran kripto parası Binance Coin yükselmeye devam edebilecek mi?

 

 

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial