Home Bitcoin Bitcoin Haber CME Bitcoin vadeli işlem hacmi 4 günde 10 kat arttı-Bu BTC yatırımcıları için ne demek?

CME Bitcoin vadeli işlem hacmi 4 günde 10 kat arttı-Bu BTC yatırımcıları için ne demek?

CME Bitcoin vadeli işlem hacmi 4 günde 10 kat arttı-Bu BTC yatırımcıları için ne demek?

0

CME, Bitcoin vadeli işlemleri için tüm zamanların en yüksek işlem hacmini yaşadıklarını bildirdi.  1 Nisan pazar günü yaklaşık 2000 olan işlem hacmi 10 kat artarak 4 Nisan’da 20.000’e büyük bir sıçrama yaptı. Yatırımcılar, bu durumun BTC fiyatlarına etkisini yakından takip etmekte.

CME Bitcoin vadeli işlem hacmi yaklaşık 10 kat arttı

koinmedya_brave

Bir önceki en yüksek işlem hacmi 19 Şubat’ta yaklaşık 18.000 olarak kaydedilmişti.

Bitcoin işlem hacmi 9 ayın zirvesinde- Göstergeler yükselişin devamını işaret ediyor

Piyasa hacimleri fiyat kırılmalarının garantisi değildir ve uzatılmış bir boğa koşusunun habercisi olması gerekmez. Ancak, yatırımcıların, uzmanların ve analistlerin genel düşüncesi, piyasa durgunluğundan kaçışın çok uzak olmadığı yönündedir. Fundstrat firması 2019 için pazarın artımlı gelişmelere göstereceğine ilişkin bir kripto görünüm raporu yayınlarken, Fundstrat’tan Tom Lee, piyasa durgunluğundan kaçışına 6 aylık bir zaman biçiyor.

Bu arada, CBOE Bitcoin Vadeli İşlemler planını beklemeye aldığını daha önce duyurmuştuk. CBOE’den dolan boşluğu CME dolduruyor görünüyor.

CBOE Bitcoin vadeli işlemlerine ara veriyor

Bitcoin’in 5000 Dolar civarında tutunuyor gibi görünmesi, piyasa için çok cesaret verici bir işarettir ve daha fazla işlem hacmi, yatırımcıların daha yüksek fiyatlar için ümit edeceği anlamına geliyor. Hatta belki de, Tom Lee’nin Bitcoin’e verdiği 14.000 Dolar “adil değeri” bile ümit edilebilir.

Son zamanlarda, Bitcoin kelimesi google ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelime. En son, Çin’in Baidu arama motorunda 1 milyarın üzerinde bir anahtar kelime olduğu ve yaklaşık 2 milyar insandan oluşan bir kullanıcı kitlesine sahip olduğu bilinmektedir . Aramalardaki artış Bitcoin’in fiyatındaki artışa karşılık geldi. Geçmişte, arama hacminin ve ilgili sosyal medya faaliyetinin Bitcoin fiyat artışları ile bağlantılı olduğunu gördük.

Arama motoru Baidu’da Bitcoin 1 numaraya yükseldi Bunu nasıl yormalıyız?

Kaynak

Paylaşarak destek ol !!!
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial