Home Altcoin Yükseliş sürecinde alınabilecek en ucuz 3 kripto para
koinmedya_brave

Yükseliş sürecinde alınabilecek en ucuz 3 kripto para

Yükseliş sürecinde alınabilecek en ucuz 3 kripto para
0
fairspin_koinmedya

İşte yatırım yapılabilecek en ucuz 3 kripto para! Kripto para piyasasında uzun süren konsolidasyon sürecinin ardından, kripto paraların çoğu, direnç seviyelerini kırmak üzere toparlanmaya başladı. Piyasada birkaç gün önce başlayan, kısa süreli rallinin önümüzdeki günlerde devam etmesi bekleniyor. Bugünkü yazımızda da bu süreçte takip edilmesi gereken 3 ucuz kripto paraya yer verdik.

İşte yatırım yapılabilecek en ucuz 3 kripto para!

Bitcoin geçtiğimiz günlerde yükseliş trendinin etkisiyle 5000 $’ın üzerine çıktı ve diğer dijital varlıklar da son günlerde büyük bir boğa hareketi gerçekleştirdi. Tüm piyasayı etkisi altına alan bu ralli uzun soluklu olmasa da önümüzdeki günlerde kripto paraların daha güçlü bir ralli başlatacağı tahmin ediliyor. (ilgili haber: Forbes: Bitcoin boğa koşusu başlıyor!)

Token fiyatlarının oldukça düşük olduğu zamanlarda piyasaya girme fırsatını kaçıranlar, henüz geç kalmış sayılmazlar. Çünkü piyasada yükselme potansiyeli olan birçok ucuz kripto para mevcut. (bknz: Boğa koşusunda Bitcoin BTC’den daha iyi performans gösteren 8 kripto para)

(bknz: Pasif Bitcoin cüzdanları harekete geçti)

Bitcoin fiyatı, piyasaya yeni girecek olanlara yüksek gelebilir ve en iyi kripto paraların birçoğu da 100 doların üzerinde işlem görüyor. Fakat yükseliş sürecinde satın alınabilecek birçok ucuz kripto para mevcut. İşte yükseliş sürecinde alınabilecek en ucuz 3 kripto para:

En ucuz 3 kripto para:

1. Litecoin

2019’un başında, Litecoin 31 $‘dan işlem görürken, Litecoin’in çok büyük bir yükselme potansiyeli bulunduğuna dair haberler gündeme gelmişti.

Hatta bu konuyla ilgili bazı makalelerde, Litecoin’in hakettiği değere henüz ulaşamadığını ve piyasada yükseliş başladığında LTC’nin takip edilmesi gereken paralardan biri olduğu vurgulanıyordu.

Litecoin, bu hafta boyunca harika bir performans sergiledi ve şu sıralar 87 dolardan işlem görüyor. (ilgili haber: Bitcoin yeniden 5000 dolar – Bitcoin Cash ve Litecoin durdurulamıyor)

Şu anki LTC fiyatı, tüm zamanların en yüksek LTC fiyatı olan 366 $ ile karşılaştırıldığında, yatırımcıların alım yapabilmesi için hala ucuz. Ayrıca LTC, yakın zamandaki ortaklık anlaşmaları ve giderek daha fazla benimsenmeye başlaması ile yükselme potansiyeli olan paraların başında geliyor.

2. Zcash

Yükseliş sürecinde alınabilecek en ucuz kripto paralardan bir diğeri ise Zcash’tir. Zcash’in tarihsel verilerine bakıldığında tüm zamanların en yüksek seviyesine Ekim 2016’da ulaştığı (4000 $’ın üzeri) görülüyor.

Zcash şu sıralar, piyasadaki son boğa koşusunun ardından 71 $ seviyesinde işlem görüyor. Zcash’in yükselmek için büyük bir potansiyele sahip olduğu ve önümüzdeki günlerde 100 doların üzerine çıkabileceği tahmin ediliyor.

3. Verge

Verge de piyasada yükselme potansiyeline sahip en ucuz kripto paralardan biridir. 2017 boğa koşusundan önce, kripto para birimi uzmanı John McAfee, Verge ile ilgili çok uçuk bir tahminde bulunmuştu.

McAfee, 2018 ortasına kadar Verge’nin 15 dolara kadar yükseleceğini tahmin etmişti. Ancak Aralık 2017’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.23 $ ‘ı gören Verge, şu sıralar 0.009021 $ seviyesinde işlem görüyor. 

Kaynak

Ayrıca bknz:

Ripple XRP fiyatı RationalFX borsası ile kurulan ortaklığın ardından coştu!

Son ralli, Bitcoin transfer ücretlerini yükseltti

 

koinmedya_brave
0
0
0
X