Home Altcoin Bu ay takip etmeniz gereken 3 kripto para

Bu ay takip etmeniz gereken 3 kripto para

Bu ay takip etmeniz gereken 3 kripto para

0

Bu ay takip etmeniz gereken 3 kripto para hangileri? Sorunun cevabına gelin birlikte bakalım. İşte nisan ayında takip edilesi 3 kripto para.


Nisan ayında takip etmeniz gereken 3 kripto

 

Kripto para sektöründe nisan ayında gerçekleşecek yükseltmeleri, mainnet geçişleri gibi olayları inceledik ve nisan ayında işinize yarayabilecek 3 kripto parayı belirledik. Özellikle Bitcoin’de ki yükseliş hareketlerinin altcoinlerde tsunami şekline dönüştüğünü varsayarsak, bu ay takip etmeniz gereken üç kripto para isimli makalemiz ilginizi çekebilir.

koinmedya_brave

QuarkChain (QKC)

Yüksek verim, pek çok kripto paranın hayallerini süslese de, QuarkChain saniyede 1 milyonun üzerinde işlem yapabilme kapasitesi ile birlikte yüksek verim işini farklı bir boyuta taşıyor. (TPS=Transactions Per Second)

TPS’yi başararak ölçeklenebilirlik sorununu çok öncelerden çözmeyi başaran QuarkChain’i, listemizin bir numarasına getiren sebep ise, 30 Nisan’da yayına girecek olan QuarkChain ana ağı Singularity’nin lansmanıdır.

Üzerinde 1 yıldır çeşitli testler ve denemeler yapılan Singularity, kullanıcılara Ethereum 2.0 ağından çok daha fazlasını vaad ediyor.

takip etmeniz gereken 3 kripto

Yeni oluşturulan ağ ile beraber, verileri çeşitli bölümlere ayırmak, daha etkili bir ölçeklendirme sunma, daha yüksek verim ve depolama alanı sağlama gibi pek çok özellik yükseltilip sisteme entegre edilecek.

Enjin Coin (ENJ)

Dünyanın en büyük online oyun platformu olma hedefiyle yola çıkan Enjin Coin, bu yolda hızla ilerliyor. Şirket daha önceden blockchain tabanlı oyunların üretilebilmesi için kurdukları platformu devreye sokmuştu. Şirket şimdi de kullanıcıların sonsuz sayıda birbirine bağlı oyunu oynayabileceği ve yaratabileceği  bir oyun ekosistemi olan AlterVerse’yi hizmete sunmaya hazırlanıyor.

Enjin Coin.İO, Enjin Coin’i de bu ekosisteme dahil edecek. Oluşacak yeni ekosistemi tasvir etmek istersek, Steam tarzı bir şey olacağını, ancak oyunlar arası bağlantıların çok daha kuvvetli olacağını söyleyebiliriz. Kısacası Steam’e blockchainden rakip geliyor. Uygulamanın nisan ayı bitmeden başlatılması hedefleniyor.

takip etmeniz gereken 3 kripto

Binance Coin (BNB)

İlk etapta Sadece Binance Borsasına olan ilgiyi arttırabilmek için çıkartılan Binance Coin, yatırımcıların yoğun talebi nedeniyle, ilgi çekme kimliğinden sıyrılarak tam bir yatırım aracı haline geldi.

Nisan ayında Binance Coin ile ilgili bir gelişme olmayacak olsa da, Binance‘nin yeni platformu olan LaunchPad’in 4 kez token satışına girecek olmasının BNB’nin fiyatını ciddi manada arttırabileceği düşüncesindeyiz. Çünkü kullanıcılar hesaplarındaki BNB sayılarına göre çeşitli avantalar elde edecekler. Bu da BNB’ye olan ilgiyi arttıracaktır.

Token satışı 24 Nisan günü gerçekleştirilecek, sizde BNB’ye yatırım yapmayı düşünüyorsanız, elinizi çabuk tutmanız faydanıza olabilir. Çünkü Launchpad yaklaştıkça BNB fiyatı yukarı yönlü bir ralliye başlayabilir.

 

 

Paylaşarak destek ol !!!
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial