Home Altcoin Gmail üzerinden Ripple XRP gönderim hizmeti geliyor!
koinmedya_brave

Gmail üzerinden Ripple XRP gönderim hizmeti geliyor!

Gmail üzerinden Ripple XRP gönderim hizmeti geliyor!
0
fairspin_koinmedya

Gmail üzerinden Ripple XRP göndermek ister misiniz? Kripto para gönderim artık bir mail atmak kadar kolaylaştı. Gmail kullanıcıları, Google Chrome’a eklenen MoneyMessage sayesinde rahatlıkla dünya çapında XRP gönderebilecekler, ödemelerini yapabilecekler.


Gmail üzerinden Ripple XRP gönderim hizmeti

Dünya çapında XRP göndermek Gmail kullanıcıları için artık çok kolay. MoneyMessage eklentisi sayesinde hem ödeme yapabilecekler hem de istedikleri kişiye para gönderebilecekler.

MoneyMessage bir tarayıcı uzantısı ve bu uzantı size parayı XRP formunda karşı taraftaki mail alıcısına göndermenize imkan sağlıyor. Chrome Web Store’un açıklaması bu şekilde. Açıklamada alıcının kriptoparaları bilmesi ya da bir hesabı olması gerekmediği özellikle vurgulanmış. Miktar XRPTipBot’a yatırılıyor ve alıcı istediği zaman çekebiliyor.

MoneyMessage’ın bu uygulaması, fiyatlara yansıyacaklarını umdukları içn XRP topluluğu tarafından heyecanla karşılandı ve Twitter’da bu yönde paylaşımlar yapıp desteklerini gösterdiler.

XRPTipBot hizmeti Twitter, Reddit ve Concord gibi diğer sosyal medya platformlarını kullananlara da erişim imkanı veriyor.

Geçtiğimiz ay, CandleBoxAI isimli Twitter kullanıcısı XRP fiyatının artması için XRP bahşişi vermenin çok etkili olacağını yazmıştı. Ayrıca eğer XRP fiyatının artmasını istiyorlarsa XRP sahiplerinin XRP sahibi olmayanlara XRP göndermesinin işe yarayacağını söylemişti.

XRP severler yakında bu uygulamada belki de rekor kırabilirler, tabii CandleBoxAI ‘ı dinlerlerse. XRP’nin Google uzantısı vasıtasıyla mail yoluyla gönderimi mutlaka XRP’ye olumlu katkılarda bulunacak.

Kaynak

koinmedya_brave
0
0
0
X