Home İnceleme İco Sponsorlu Makale Btcfinans borsası Beex tokenını piyasaya sürüyor
koinmedya_brave

Btcfinans borsası Beex tokenını piyasaya sürüyor

Btcfinans borsası Beex tokenını piyasaya sürüyor
0
fairspin_banner

“Türkiye ‘nin En Yenilikçi ve Güvenilir Kripto Para Borsası” sloganıyla yaklaşık 3 ay önce açılanBTCFinans.com ‘un kripto parası BEEX, 11 Nisan 2019 tarihinde piyasaya çıkıyor.


3 ayda 10 bin ‘den fazla üyeye ulaşan BTCFinans.com ‘da hali hazırda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Stellar (XLM) ve Dogecoin (DOGE) tahtaları açık durumdayken, 11 Nisan ‘dan itibaren BEEX Coin (BEEX) ‘inde katılmasıyla toplamda 7 farklı kripto para alım satımı yapılabilecek. BTCFinans.com yetkililerinden aldığımız bilgilere göre Nisan ayı sonuna kadar, 2 adet yeni ve geleceği olduğu düşünülen kripto para borsaya eklenecek. Bu 2 kripto para sonrasında ise her ay en az 1 kripto para ekleneceği ve eklenecek kripto paranın BTCFinans.com kullanıcıları tarafından belirleneceği belirtildi.

btcfinans Btcfinans borsası Beex tokenını piyasaya sürüyor

Beex Arz programı açıklandı

ERC20 teknolojisi kullanılarak toplam 101 milyon adet üretilecek olan BEEX Coin, 3 yıl içinde dolaşıma çıkarılacak. 2019 yılında maksimum 20 milyon adeti piyasada yer alabilecek. 2020 yılında 35 milyon, 2021 sonunda iste geri kalan 46 milyon piyasada olacak. Ayrıca BTCFinans.com komisyon gelirlerinin %25 ‘i kadar BEEX Coin ‘i 3 aylık periyodlarla yakacak. Böylelikle piyasadaki BEEX Coin adetinde azalma yaşanacak.

BEEX Coin ‘in Whitepaper ‘ı www.beexcoin.io adresinden incelenebilir. Bizim tespit edebildiğimiz özellikleri kısaca aşağıdaki gibi özetleyebiliriz.

  • Beex Coin ile BTCFinans.com üzerinde yapılacak alım veya satım işlemlerinde 2019 sonunda kadar kullanıcıların komisyonlarında %50, 2020 yılında ise %25 indirim sağlayacak. Yani 1000 TL ‘lik alım veya satım işlemi için 3 TL ödenmesi gerekirken 1.5 TL ödenecek.
  • BTCFinans.com ‘un yıl sonuna kadar faaliyete alacağı www.kozmani.com isimli e-ticaret sitesindeki tüm ürünlerde, BEEX Coin ile alışveriş yapılması durumunda %10 ve üzerinde indirim sağlanacak.
  • Farklı e-ticaret sitelerinde yapılacak alışverişlerde, BEEX Coin kullanılması durumunda % 5 ve üzerinde indirim sağlanacak.

Btcfinans kullan Beex Token kazan

BEEX Coin, şu an sadece BTCFinans.com kullanıcılarına hediye olarak dağıtılıyor. Yeni kullanıcılara, hesabını onaylatmaları durumunda 100 adet BEEX, Gold hesap onayı yapmaları durumunda 50 Adet BEEX daha hediye ediliyor. Ayrıca üyelerin referansı ile gelen ve hesabını onaylatan her bir kişi için de 50 Adet BEEX hediye ediliyor.

BEEX Coin satın almak isteyen kullanıcıların, BTCFinans.com ‘a üye olmaları ve 11 Nisan 2019 tarihinden itibaren açılacak BEEX tahtasından alım emri vermeleri gerekiyor. Şu an BEEX Coin satışı yapılmamaktadır.


koinmedya_brave
0
0
0
X