Home Altcoin Dünkü yükselişin tartışmasız galibi Bitcoin Cash – Tam %64 yükseliş!
koinmedya_brave

Dünkü yükselişin tartışmasız galibi Bitcoin Cash – Tam %64 yükseliş!

Dünkü yükselişin tartışmasız galibi Bitcoin Cash – Tam %64 yükseliş!
0
fairspin_koinmedya

Dünkü yükselişin tartışmasız galibi Bitcoin Cash oldu. Piyasa BTC’nin gösterdiği ani ve büyük çaplı yükselişle o kadar ilgiliydi ki, en çok değer kazanan Bitcoin Cash’i çok fark edemedi. Yazımızın hazırlandığı 3 Nisan sabahı BCH fiyatı 251,68 dolar ve dünden bu yana % 42 artış göstermiş.


Dünkü yükselişin tartışmasız galibi Bitcoin Cash

BCH her ne kadar pek popüler olmasa da, bu yıl oldukça iyi bir performans gösterdi ve en son yaşadığı bu ralli ile 2019 yılının başarı zirvesini yakaladı. Roger Ver BCH”nin Bitcoinden daha fazla başarı göstermesinin nedenini, Japonya’nın BCH kabulüne veriyor ama bu son ralli daha çok teknik nedenlerden kaynaklanıyor, temel dinamiklerden değil.

Dün yaşadığı değer artışı BCH’nin Aralık 2018’den bu yana 200 doları ilk kez geçtiğini gösterdi. Bu seviye çok önemli bir psikolojik seviye.

An itibariyle (3 Nisan sabahı) fiyatı 250 doların üzerinde ve bu psikolojik seviye fazlasıyla aşılmış durumda. Piyasa değeri de 4 milyar doları geçti.

Bitcoin forku anlaşılan emin adımlarla ilerlemeye devam edecek. Japonya’nın , Fortune 500’ün ve İsviçre’nin Amazonu Galaksus’un BCH kabulu, 2019 yılı başından bu yana gösterdiği performansların tetikleyicisi olabilir. İzlemeye devam edelim, bakalım BCH ne gibi sürprizler daha gösterecek.

Kaynak

koinmedya_brave
tags:
0
0
0
X