Home Altcoin Cardano Stellar’ı yerinden etti!

Cardano Stellar’ı yerinden etti!

Cardano Stellar’ı yerinden etti!

0

Cardano fiyatı resmen uçuyor. Son 24 saat içerisinde dünkü kazanımlarının üstüne +%15 daha koydu. Bu artış neticesinde Cardano Stellar’ı yerinden etti!


Cardano Stellar’ı bir alt sıraya itti

Cardano tokenin son günlerde elde etmiş olduğu artış, ona tekrar yıldızlar sıralaması olan ilk 10’da yer almasına yol açtı. Sadece ilk 10’a girmekle kalmadı listede hızla ilerliyor. Bu kez de Stellar’ı yerinden etti.

Öylesine hızlı artıyor ki an itibariyle ilk paragrafta yazdığımız rakamın üzerine +4 daha koyarak +%19 artış yakaladı. Bu artışlar sayesinde ADA tokenin piyasa hacmi şimdiden 2.5 milyar dolara ulaştı.

CoinMarketCap listesinde şu an 8. sırada ADA token yer alıyor. Stellar 2.3 milyar dolar market hacmiyle 9. sıraya geriledi.

Bakınız: Cardano Mart’ta süper. Bitcoin Ripple ve Stellar Lumens’ten daha iyi- işte son veriler

Stellar her ne kadar ciddi oranda artış yakalasa da, Cardano’nun yakaladığı artışa kıyasla mukayese edilecek düzeyde değil. Haberin yazım anı itibariyle Stellar sadece %7 artış yakaladığını açıklarsak ne demek istediğimiz tam olarak anlaşılabilir.

Bakınız: Cardano nisan ayında yüzde 43 artarak 0.1 dolarlık hedefine ulaşabilir mi?

Cardano token hakkında son zamanlarda Coinbase beklentisi var. Bu beklenti herhangi bir taraftan ifade edilmiş bir bilgiye dayanmıyor. Ancak Coinbase Pro, belirli başlı kriptoları ekledikten sonra piyasa sıranın Cardana’yo geldiğini düşünüyor. Bir bakıma ADA tokenin ardındaki ivmenin bir diğer sebebi de bu!

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial