Home Altcoin Bu iki altcoine dikkat! Bitcoin piyasasını tetikleyebilirler !

Bu iki altcoine dikkat! Bitcoin piyasasını tetikleyebilirler !

Bu iki altcoine dikkat! Bitcoin piyasasını tetikleyebilirler !

0

Bu iki altcoine dikkat etmenizi öneriyoruz. Maker ve BAT son zamanlardaki gösterdikleri performans ile bir boğa koşusunu başlatabilecek kapasitede olduklarını kanıtladılar. 


 

Bu iki altcoine dikkat!

Bitcoin 4,000 dolar seviyesini kırmış olsa da, kripto piyasasında yine bir karasızlık görüntüsü var. Piyasanın hangi tarafa doğru hareket edeceği konusunda spekülasyonlar yapılıyor ama piyasayı hareketlendirme kapasitesi olan bazı altcoinler görmezden geliniyor. Size iki çok önemli, fiyat kırılmasına neden olarak piyasayı yukarı çekebilecek olan altcoinlerden bahsedeceğiz.

koinmedya_brave

Her hafta kripto paralar enflasyon ve deflasyon yaşayarak,aşağı veya yukarı hareket ederler.

Fiyat kırılmaları aslında dolar artışından çok daha fazlasıdır çünkü fiyatlar arttığı zaman, coinler en yakın direnç noktasına gelerek daha da yukarıyı zorlamaya başlarlar.
Bu hafta, bazı kripto para birimlerinde etkileyici fiyat artışları, bazılarında hafif, bazılarında ise yoğun kırılmalar yaşandı.
Bu hafta için en etkili fiyat artışlarından biri Bitcoin’in 4,100 dolara çıkmasıydı. BTC bu yeni fiyat seviyesini sürdürmek için ivme kazanmaya devam ediyor. Bu hafta sonu aynı yönde ilerleyen iki tokene de  şahit olduk, Maker (MKR) ve Basic Attention Token (BAT).

Maker (MKR)

Piyasa kapitalizasyonu açısından en büyük 16. kripto para olan Maker (MKR), yılın başından bu yana umut vaat ediyor. Maker (MKR) şu anda, geçen yıldan bugüne büyümesi ile ilgili olarak nitelikli bir stabiliteye sahip.
Yıla 400 dolar ile başlamıştı ama 700 doları görmesi 1000 dolara yetişeceğinin de bir çeşit işareti oldu. İşlem hacminin 6,7 milyon dolara ulaştığı 28 Mart’ta MKR de 745,21 dolar seviyesine ulaştı. Bu seviye 750-800 dolar direnç seviyesine oldukça yakın bir seviye.
Önümüzdeki günlerde 800 doları görme şansımız oldukça yüksek. MKR’nin 800 dolara ulaşması 1000 doları görebileceğinin sağlam bir delili olacak.

Basic Attention Token (BAT)

40. sıraya düştüğünden bu yana, Brave tarayıcısının desteğiyle BAT,  tekrar yukarı doğru bir hareketin içine girdi. Yaşadığı ileri geri hareketlerle ciddi kayıplar görse bile (yazımızın hazırlandığı 31 Mart gece yarısında % 3.36 oranında bir düşüş yaşıyor) 23. sıraya kadar gelmeyi başardı.

Bu durum, büyüme sürecini göz önüne alırsak, BAT’ın bir fiyat patlaması yaşama ihtimalini ortadan kaldırmıyor. 2 haftalık bir süre içinde BAT 0,19 dolardan 0,20 dolara çıktı ve son 24 saat içinde ise 0,30 doları buldu.
Dün, işlem hacmi 65.95 milyon dolar olarak gerçekleşti ve bu durum BAT’in hala hızlı bir yükseliş gösterebileceğini ve zaman içinde bir boğa koşusu başlatabileceğini kanıtlıyor.

Kaynak

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial