Home Altcoin Ripple XRP ve Stellar XLM fiyat analizi

Ripple XRP ve Stellar XLM fiyat analizi

Ripple XRP ve Stellar XLM fiyat analizi

0

Ripple XRP ve Stellar XLM fiyat anali ile karşınızdayız. XRP ve XLM için teknik göstergeler bize ne anlatıyor. XRP ve XLM için destek ve direnç noktaları neler?


Ripple XRP ve Stellar XLM fiyat analizi- 30 Mart Cumartesi

 

Özellikle son zamanlarda hafta sonlarının hareketli geçmesine alıştığımız kripto para sektöründe bu hafta sonu beklenenden daha sessiz geçiyor. Ancak her an her şey olabilir. Özellikle XRP ve XLM için beklentiler büyük.

koinmedya_brave

XRP grafiği

Ripple XRP ve Stellar XLM

XRP fiyatı Kasım 2018’de 0.51 dolardan aşağı düştüğü günden beri, bir türlü eski performansına dönemedi. Özellikle son 3 aydır 0.29 dolar ile 0.31 dolar arasında çok pasif bir performans sergileyen XRP için artık yolun sonuna gelmiş olabiliriz.

Ripple‘daki paralel hareketlenme öyle bir hal aldı ki, artık teknik göstergeler neredeyse işlevsiz duruma geldi. Grafikte de gördüğünüz gibi Parabolik Sar ve MACD göstergeleri yok olmanın eşiğinde. XRP’nin bu noktadan sonra ne tarafa gideceği gerçekten merak konusu.

XLM grafiği

Ripple XRP ve Stellar XLM

Coinbase‘de listelenmesinin ardından hareketli günler geçiren Stellar XLM, ufak bir düzeltmenin ardından, düşük volatiliteli günlerine geri döndü.

Chaikin Money Flow indikatörünü incelediğimizde, XLM pazarından çıkan sermayenin giren sermayeye yavaş yavaş üstünlük kurmaya başladığını görüyoruz. Bu da market kapitalizasyonu ve XLM fiyatı için hiç de güzel bir haber değil.

Stellar her ne kadar 0.108 bandında kendine güçlü bir destek bulmuş gibi gözükse de, Stellar fiyatı sermaye çıkışına daha fazla dayanamayarak yakın zamanda aşağı yönlü bir kırılma yaşayabilir.

Sonuç olarak hem şimdilik XRP’nin hem de XLM’nin önemli bir gelişme ile gündeme gelmedikleri sürece  paralel ve aşağı yönlü bir fiyat hareketi sergileyeceklerini söyleyebiliriz.

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial