Home İnceleme YPTOspace hayata geçiyor, ICO’nun birinci aşaması başlıyor
“sportsbet”

YPTOspace hayata geçiyor, ICO’nun birinci aşaması başlıyor

YPTOspace hayata geçiyor, ICO’nun birinci aşaması başlıyor

0
“sportsbet”

Kripto para sektörünün çok yönlü kişisel kullanım platformu YPTOspace iş dünyasına en düşük masrafları sunacak olan sektörler arası yenilikçi çözümlerini inşa etmeye devam ediyor.


YPTOspace yeni bir aşamaya geçiyor

Platform kendisine misyon olara kripto para sektörünün lider kişisel platformu olmayı hedef seçmiş durumda. Bu misyonla oyun, kripto para ticareti, ön ödemeli kartlar, ödeme çözümler gibi alanlarda günlük olarak ilişkide olunan finans, oyun ve ticarette devrim gerçekleştirmeyi hedefliyor.

İlk günden itibaren YPTOspace’e büyük bir ilgi var. YPTOspace Neironix / Huobi / Kaspersky Lab gibi platformlarda gelecek vadeden 10 platform arasında birinci sırada gösterildi.

bittrt_koinmedya

ICO’nun birinci fazında fırsat fiyatlar

YPTOspace ICO’su 25 Mart’da başlıyor. Fakat ön aşama olarak YPTOspace tokenları satışa açıldı ve 0,01 Dolar gibi çok uygun bir fiyattan alınabiliyor.

Bu gerçekten çok uygun bir fiyat. ICO’nun ikinci fazıda 0,02 Dolar’dan Nisan ayında açılacak. İlk fazın açılmasıyla yatırımcılardan ciddi bir talep görüldü.

YPTOcoin’i tanıyalım-Kripto dünyasında benzersiz bir kripto coin

Merkeziyetsiz YPTOcoin YPTOspace platformunda geniş bir hizmet yelpazesinde kullanılacak olan yeni bir kripto coin. YPTOcoin platformda referans programının yanısıra aşağıdaki alanlarda da kullanılacak;

  •         Blockchain tabanlı yüksek hızlı işlemler
  •          Otomatize blockchain protokolleri ile anonimliğin sağlanması
  •          Alım satın, ödeme ve oyun için kripto para ve itibari para ile değişim
  •          Sektörün en düşük değişim ücretleri

YPTOspace CEO’su Gregory Stoos;

“YPTOspace itibari para ve kripto para arasındaki barajları yıkmak ve paraya yeni bir anlam kazandırmak üzere geliyor.”

Erken yatırım=Büyün kazanç beklentisi

25 Mart’a kadar kayıt olan herkese 0,01 Dolar gibi en düşük tanıtım fiyatından birinci aşamada kripto coinlerini alma fırsatı sunuluyor. Elbette YPTOcoin’in nihai fiyatı arz talep dengesi içinde yatırımcılar tarafından belirlenecek. Fakat yoğun ilgiye bakılırsa büyük bir dönüş beklentisi olağan görünüyor. Halen kayıt olabilirsiniz.

Kayıt için tıklayınız.

Bir ödeme çeşidi olarak YPTOcoin en ucuz, güvenli ve hızlı ödeme yapabilecek bir altyapıya sahip olacak. Hem diğer kripto paralar hem de itibari paralara göre.

Mükemmel kripto ekosistemi yolda

YPTOspace ile lider ve dinamik bir kripto para ekosistemi ile pazara çıkacak olan platform sürekli büyümeyi hedefliyor. Bu büyüme için de her zaman en düşük fiyatlar, çoklu kullanım, iyi kazanç ile topluluğun platformda sürekliliğini sağlayacak bir gelişimi vadediyor.

YPTOspace İnsanın para ile olan ilişkisine yeni bir şekil verecek – Sen de bu yolculuğun bir parçası ol

Hakkımızda: YPTOspace ekibi itibari ve kripto para için global bir ekosistem oluşturmak için bir araya gelmiş eşsiz bir grup insandan oluşuyor. Bu ekip tutkuyla alanlarında uzmanlaşmış farklı disiplinlerin derin bilgisine sahip bir uzmanlar grubu. Bu alanlardan bazıları yazılım, pazarlama, medya, kalite güvence, finans, yasal sektörler. Yani böyle bir ekosistem ve platform oluşturmak için gereken tüm alanlardan uzmanlar bir vizyon bir araya gelerek hayali gerçekleştirmek üzere güç birliği yaptılar. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen Lidia Almeida ile iletişime geçin yada websitemizi ziyaret edin.


 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0