Home Bitcoin Bitcoin Haber Sıcak haber: Bitcoin madencilik şirketi Bitmain IPO başvuru süresini kaçırdı

Sıcak haber: Bitcoin madencilik şirketi Bitmain IPO başvuru süresini kaçırdı

Sıcak haber: Bitcoin madencilik şirketi Bitmain IPO başvuru süresini kaçırdı

0

Pekin merkezli Bitcoin madencilik şirketi Bitmain,  Hong Kong Borsası’ndaki IPO (halka arz) başvuru süresini kaçırdı. Kullanım süresi bugün itibari ile doldu.

Bitcoin madencilik şirketi Bitmain IPO süresini doldurdu

Bitmain 2018 Eylül ayında başvuruda bulunmuştu. Bugün, 26 Mart itibari ile 6 aylık kullanma süresi doldu. Ancak, Bitmain, “uygun bir zamanda” başvurusunu tekrar dolduracağını söyledi.

Bitcoin Magazine ile paylaşılan basın açıklamasına göre :

Kripto para ve blok zincir endüstrisinin büyük potansiyeline rağmen, değerini kanıtlayan göreceli olarak genç bir endüstri olmaya devam ettiğini biliyoruz. Düzenleyici makamların, medyanın ve halkın bu genç endüstri için daha kapsayıcı olmasını umuyoruz.

Aralık ayında, China’s Morning Post, piyasa düzenleyicilerinin, daha iyi bir düzenleme kuruluncaya kadar, “olgunlaşmamış” oldukları için,  kripto şirketlerinin halka arz edilmeleri konusunda temkinli davrandıklarını bildirdi. Genel görüş, halka arz başvurusunun en azından firmanın işlerine şeffaflık getirdiği yönünde.

Putin kripto para düzenlemelerinin Temmuz’a kadar onaylanması için ültimatom verdi

Son kullanma tarihi yaklaşırken, piyasa gözlemcileri Bitmain’in dosyalama sürecindeki bir sonraki adımı atmasını bekliyorlardı. Ayı piyasasından etkilenen şirketin mali durumu, bu başvuruların gecikmesinde rol almış olabilir.

En büyük Bitcoin madencisi Bitmain tekrar büyüme kararı aldı

Bloomberg, Bitmain’in 3 milyar dolara kadar para kazanmayı umduğunu bildirdi. Madencilik ürünlerinin  de fiyatları düştü.

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial