Home Altcoin Ripple Coinfield borsasında 130’dan fazla kripto parada baz parite olarak tanımlandı

Ripple Coinfield borsasında 130’dan fazla kripto parada baz parite olarak tanımlandı

Ripple Coinfield borsasında 130’dan fazla kripto parada baz parite olarak tanımlandı


0

Popülaritesini arttıran Ripple Coinfield borsasında 130’dan fazla kripto para için baz parite olarak tanımlandı. Bu gelişme bir kez daha XRP’nin yalnızca sınır ötesi ödemeci olmadığını gösteriyor. Son birkaç aydan beri tokenin kabulü önemli miktarda arttı. Ve birkaç borsa bunu fark ederek kullanıcılarının ihtiyacına cevap vermek üzere platformlarını yeni trende adapte ettiler.


Son hareket Kanada borsası Coinfield’den geldi. Borsa attığı bit tweetle kararını duyurdu. Artık 130’dan fazla token için fiat para ya da XRP baz parite olarak alınacak. Görünen, XRP’nin tek kripto/kripto seçeneği olduğu.

Altcoin sezonu devam ediyor – İşte bu haftanın starları

Artık Ripple Coinfield borsasında baz para

Coinfield XRP’ye ilgisini gizlemiyor. Sosyal networklarında XRP’nin faydalarını anlatan birkaç tweet yayınladı. Bu borsa, nasıl ünlü bir hashtag’ın-#XRPTheBase– bir realiteye dönebileceğinin en iyi örneği.

Coingecko’dan alınan bir bilgiye göre Coinfield son 24 saatteki volümü 8$ milyonun üzerinde olan, dünyanın ilk 100 borsasında. Borsada, 6 fiat parayı destekleyen mevcut 56 parite var. Bunlar USD, Kanada doları (CAD), Euro, Sterlin (GBP), Japon Yen’i ve Birleşik Arap Emirlikleri Dirhem’i.

Ripple ya dump yiyecek ya da çılgınca yükselecek

Aynı şekilde Coinfield, XRP’nin müşteri bazını genişleteceğine inanıyor. Borsaya katılmaya diğerlerini ikna eden kullanıcıları için referans ödüllendirme programı var:

“Coinfield sadık kullanıcılarını ödüllendiren yeni referans programını duyurmadan dolayı son derece memnuniyet duymaktadır. Yeni ticaret yapanları platforma getiren kullanıcılar, hesaplarına 10 XRP yatırılarak ödüllendirileceklerdir. Ayrıca yeni gelenlerin işlem yaptığı her ticari talimattan ileriye dönük %25 aracı karı alacaklar.”

Coinfield’in kararı sürpriz değil. Diğer borsalar da zaten kripto ticaretini desteklemek için bu stratejik adımı atmışlardı. 2018 noelinde Binance CEO’su Changpeg Zhao, XRP’nin baz çifti olacağını açıklamıştı.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya