Home Altcoin Altcoin Haber Top 100’de yeterince kıymet görmemiş, gelecek vaat eden 4 kripto para

Top 100’de yeterince kıymet görmemiş, gelecek vaat eden 4 kripto para

Top 100’de yeterince kıymet görmemiş, gelecek vaat eden 4 kripto para

0

Kripto ekonomide proje sıkıntısı yok ve bu nedenle, benzersiz değer önerileri (UVP) sıkıntısı da yok.  Bazı projeler ciddi bir şekilde zemin kazanırken, diğerleri de dikkat ve ilgiyi kaybediyor.  Bu yazımızda yeterince kıymet görmemiş ancak gelecek vaat eden 4 kripto para detaylandırılacak.


Gelecek vaat eden 4 kripto para

Başka bir altcoin mevsiminin üfürümleri büyümeye devam ederken,  piyasa hacmine göre Coinmarketcap’te ilk 100 kripto listesinde daha yükseğe konsolide edilebilecek, yeterince kıymet görmemiş kripto para birimine dikkat çekiyoruz.

An itibari ile en sıcak 10 kripto para: Bitcoin listede yok

koinmedya_brave

Nano (NANO)

Halen, pazar hacmine göre en büyük 47. kripto para birimi olan Nano, ödemelerin doymuş UVP arenasında rekabet eden bir projedir ve Bitcoin (BTC) ve Bitcoin Cash (BCH) gibi daha sağlam kripto ödemeleri tarafından bugüne kadar gölgede bırakılmıştır.

Bununla birlikte, Nano’nun arkasında olduğu ve  iyi bir şekilde çalışan yenilikçi bir blok kafes sistemi var. Proje, işlem verimliliğiyle yeni müşteriler kazanmaya devam edecek gibi görünüyor .

Nano’nun Tipping uygulaması fiyatına etki edebilir

Enjin Coin (ENJ)

Halen pazar hacmine göre 43. kripto olan Enjin Coin, oyun varlıklarının tokenizasyonunu kolaylaştırmaya odaklanan bir kripto para birimi oyunudur.

Kripto paraların ifşa edilmesinden sonra Samsung’un yeni amiral gemisi S10 akıllı telefonunun Enjin projesinin ERC1155 tokenlerini yerel olarak saklayabileceği iddia edildi.

Kripto ekonomi ve oyun endüstrisi önümüzdeki birkaç on yıl boyunca bu şekilde büyümeye devam ederse, Enjin Coin’in bu alanın azimli projelerinden biri olmaya devam edecektir.

Enjin Coin Samsung ortaklığı sadece bir spekülasyon mu?

Ravencoin (RVN)

Basın anındaki en büyük 55’inci kripto parası olan Ravencoin, güvenlik tokeni tekliflerine (STO’lar) yönelik bir Bitcoin klonudur.

Bu ay,  Overstock.com CEO’su Patrick Byrne , Median Ventures ve STO platformu tZERO gibi Overstock yan kuruluşlarının vadeli işlemlerinde Ravencoin’in çok daha büyük bir figür olacağını belirtti.

“Medici ventures’da yirmi farklı blockchain şirketimiz var – ne yapıyoruz, mümkün olduğunda, Ravencoin’i bu farklı projelere dahil ediyor ve entegre ediyoruz […] şu anda tzero ile aynı süreç içindeyiz. Tzero blockchain agnostiğidir ve Ravencoin, tzero’nun altında yatan tek zincir olmayacak, ancak insanlar Ravencoin’de güvenlik tokenleri çıkarabilecek. ”

Byrne’ın yorumları gerçekleşirse,  RVN’nin daha parlak bir geleceği olacak.

Ravencoin’de neler oluyor? Bir haftada Yüzde 122 artışın sebebi ne?

Decentraland (MANA)

Şimdilik, pazar hacmine göre 89. sırada olan Decentraland’ın MANA tokeni, Ethereum tabanlı Decentraland dünyasında, kullanıcıların ticaret yapmalarını ve içerik oluşturmalarını sağlayan sanal gerçeklik ticaretine güç veriyor .

Enjin Coin’in oyun endüstrisinin nimetlerinden dolayı yükselmesi gibi, Decentraland, çağdaş toplumdaki sanal gerçekliğin artışından ötürü yükselişe geçebilir.

MANA aynı zamanda Coinbase’in Coinbase Pro’da listelediği ve Coinbase.com ve borsa mobil uygulamalarında listelemeyi düşündüğü bir tokendir. Buna göre, tokenin profili genel olarak yükselişe geçmiş görünüyor.

XRP ve Stellar’ın ardından 28 coin daha Coinbase’de listelenmeyi bekliyor

Kaynak

Paylaşarak destek ol !!!
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial