Home Altcoin Stellar (XLM) fiyatı ne zaman vites yükseltecek?

Stellar (XLM) fiyatı ne zaman vites yükseltecek?

Stellar (XLM) fiyatı ne zaman vites yükseltecek?

brave
0

Stellar (XLM) fiyatı ne zaman zirveleri zorlayacak? XLM, son günler de IBM ve Coinbase haberlerinin etkisiyle yükselişe geçti ve bir haftada yaklaşık % 30 değer kazandı. Fakat bugün XLM’de % 3 civarında düşüş görülüyor. XLM düşüşünü sürdürürken, uzmanlar uzun vadede XLM için ne öngörüyor?

Stellar (XLM) fiyatı ne zaman zirveleri zorlayacak?

Bitcoin’den sonra piyasa çıkan kripto paralardan bazıları, diğerlerine kıyasla daha popüler ve daha başarılı. Stellar (XLM) de kripto para piyasasının en gözde kripto paralarından biri olarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Stellar, para aktarımını hızlı ve güvenli bir şekilde geçekleştirmek için blockchain kullanan platformlardan biridir. Mikro ödemeler için maliyeti azaltıp verimliliği artırmayı hedefleyen Stellar, bu konuda yatırımcılarına özel avantajlar sunuyor ve şirketlerin ve kuruluşların tüketicilere etkili ödeme seçenekleri sunmasına yardımcı oluyor.

Stellar ayrıca uluslararası para transferini geliştirecek olan TransferTo ile ortaklık kurarak rakiplerinin önüne geçmeye çalışıyor.

Stellar, günlük kullanıcılar için de oldukça uygun bir platformdur. Stellar Consensus  Protokolü Profesör David Mazieres tarafından oluşturulmuş olup, bir Bizans anlaşma metodu olarak çalışır.

Stellar (XLM) fiyat tahminleri nasıl?

Geçen yıl, yazılım şirketi McAfee’nin kurucusu John Mcafee, XLM’yi Bitcoin’e rakip olabilme potansiyeline sahip olduğunu söyledi. Ve Stellar ağının, en hızlı en ucuz işlemlerin gerçekleştirildiği ağlardan biri olduğunu belirtti.

Birkaç yıl önce, XLM fiyatı büyük bir çöküşle karşı karşıya kaldı. 2017 yılının Nisan ayında XLM fiyatı 0,002 dolarının altındaydı ancak XLM, 2017’nin ortalarında dikkatleri üzerine çekmeye başladı ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,93 dolara kadar yükseldi.

Son günlerde birtakım gelişmelerin etkisiyle XLM fiyatında artış görüldü. Kripto para uzmanları önümüzdeki yıllarda XLM’de çok büyük yükselişler bekliyor ve XLM’nin uzun vadede karlı bir yatırım aracı olduğunu söylüyor. (bknz:Stellar (XLM) fiyatı Coinbase haberinin ardından tırmanışa devam ediyor)

Şu anda 2.049.214.845 dolarlık piyasa değerine sahip olan XLM 0.106633 dolardan işlem görüyor ve aynı zamanda Coincapmarket’te 8. sırada yer alıyor. Peki Stellar (XLM) fiyatı ne kadar yükselebilir?

(bknz: Stellar (XLM) fiyatı sürdürülebilir büyüme sinyalleri veriyor)

Birçok kripto para analisti XLM’nin uzun vadede artacağını tahmin ediyor. Coinpedia da, XLM fiyatının 2019 sonuna kadar yükseleceğini öngören bir tahminde bulundu. 2019’da XLM’nin istikrar kazanacağını ve 0.30 dolara, ardından 0,40 dolara yükselebileceğini öngörüyor.

Bu tahminlerini de XLM’nin IBM ve Deloitte gibi ünlü teknoloji devleriyle yaptığı ortaklıklara dayandırıyor. Ayrıca 2019’un sonuna kadar XLM için 0,5 dolarlık bir tahminde bulunuyor.

Coinpedia 2020 ve 2025 için bu seviyelerin çok daha ötesinde tahminlerde bulunuyor ve uzun vadede XLM‘nin 1 doların üzerine çıkacağını öngörüyor.

(bknz: Stellar (XLM) fiyat beklentisi: Analistlerin kısa ve uzun vadeli tahminleri nasıl?)

(bknz:Money 20/20 Etkinliği öncesi Stellar (XLM) fiyatı neden % 20 arttı?)

Kaynak

 

 

 

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave