Home Altcoin Litecoin fiyatı 60 dolar sınırına dayandı – Bundan sonra hedef neresi?

Litecoin fiyatı 60 dolar sınırına dayandı – Bundan sonra hedef neresi?

Litecoin fiyatı 60 dolar sınırına dayandı – Bundan sonra hedef neresi?

brave
0

Litecoin fiyatı 60 dolar sınırına geldi. Litecoin durdurulabilir mi? Kripto piyasasında neler oluyor?Litecoin Bitcoin’den ayrı hareket etmeye devam edebilecek mi?


Litecoin fiyatı 60 dolar olur mu?

Tüm kripto piyasasını şöyle bir gözden geçirince çok ilginç bir tablo ile karşılaşıyoruz. Piyasanın çoğu yeşil renkte ve değerinde artma yaşarken, hiçbir zaman bir sonraki adımdan emin olamıyoruz. Ama Litecoin son zamanlardaki performansıyla, böyle bir şeyin kendisi için henüz söz konusu olmadığını gösteriyor, Litecoin bir şekilde almış başını gidiyor sanki.

(Bknz: Litecoin zirveye ulaşmış olabilir.-litecoin için sırada ne var?)

Litecoin fiyatında ralliye devam

Bitcoin dışındaki kripto paraların hızlı bir ilerleme göstermelerini görmek çok heyecan verici bana göre. Çünkü pek çok kripto para Bitcoin fiyat momentumuna göre hareket ediyor. Litecoin de aslında bu konuda bir istisna olarak kabul edilebilir mi dersiniz? Her ne kadar farklı ve çok iyi bir performans gösteriyor olsa da.

(Bknz: Bitcoin,Ethereum,Ripple’ı bırakın,Altcoinlere baakın-şimdi Altcoin zamanı)

Geçtiğimiz 24 saat içinde, Litecoin fiyatı hem USD hem de BTC karşısında  güçlü bir değer artışı yaşadı. % 3’lük bir kazanımın ardından, bir LTC şimdi 58 $ ‘ın hemen altında işlem görüyor. LTC / BTC oranı, üzerinde durmaya değer bir şey olan 0.01466 BTC’ye yükseldi. Neredeyse 1.8 milyar doları aşan standart işlem hacmi ile birleştiğinde, Litecoin ivme kazanmaya devam etmek için çok iyi bir konumda görünüyor.

Görünüşe göre bu LTC fiyat momentumu, Twitter’da bazı ilginç tartışmaları da tetikliyor. Jimmy Z, Litecoin’in yakın gelecekte 75 $ ‘a ulaşacağını iddia ediyor. Bu her zaman bir olasılık olsa da, her şeyden önce yapılacak çok iş var. Litecoin 60 $ ‘a ulaşabilirse, hafta sonu boyunca işler çok ilginçleşecek. Ancak, Bitcoin düşüşe geçerse işte o zaman durum değişebilir.

Bitcoins Life bu konuda tamamen farklı bir fikir ortaya attı. Bu kullanıcı yakın gelecekte büyük bir Litecoin kazasının olacağını tahmin ediyor. Olsa bile, gerçekleşmeden önce, 60 $ ya da 65 $ ‘a  doğru bir itme yaşanma olasılığı var. Ayrıca bu kişinin Bitcoin dışındaki  kripto paralara çok önem vermediği belli, o nedenle öngörüsü ne kadar objektif,tartışılır.

Litecoin’in şu andaki değeri hakkında fazla endişe duymayan ve sadece her şeyden önce para kazanmak isteyen kullanıcılar için, çekici bir Litecoin arbitraj seçeneği var. % 99’a varan potansiyel kârı ile, son haftalarda gelebilecek en kazançlı seçeneklerden birisi. Kullanıcıların, Livecoin, Gate ve BitBns’e güvenmelerini gerektiriyor ama.

Tüm bu işaretler, Litecoin’in şu anda iyi bir konumda olduğunu gösteriyor gibi.  Bu momentumun ne kadar süre yerinde kalacağı belli olmamakla birlikte, olayların tersine döneceği gibi bir beklenti için, hiç de mantıklı bir neden yok.

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave