Home Altcoin Forbes: Ripple’dan yeni ortaklık anlaşması geldi ve Kripto paralar İngiltere Premier Liginde!

Forbes: Ripple’dan yeni ortaklık anlaşması geldi ve Kripto paralar İngiltere Premier Liginde!

Forbes: Ripple’dan yeni ortaklık anlaşması geldi ve Kripto paralar İngiltere Premier Liginde!

brave
0

Ripple’dan yeni ortaklık anlaşması geldi. Bu anlaşma Ripple fiyatlarına nasıl yansır? İngiltere Premier liginde kripto paralar ile ilgili nasıl bir gelişme yaşandı?


Ripple’dan yeni ortaklık anlaşması

Kripto para piyasasında bir süredir göstergeler belirli bir aralığa sıkışıp kalmış durumda. Dikkat çeken herhangi bir hareket gözlemlenmiyor. İlk 10 coinden bir tanesinde Amerikada gün başladığında bir hareket göze çarptı. O da XRP. XRP Gün başlamasıyla %2,5 oranında değer kazandı. Ripple’ın Xpring’i bir blockchain girişimi olan Forte ile 100 milyon dolarlık bir fon oluşturma konusunda anlaştı. Fonu blockchain teknolojisine ilgi duyan oyun geliştiricilerini desteklemek için kullanacaklar.

İngiltere Premier Liginde kripto sponsorluğu

İngiltere Premier liginden Wolverhampton Wanderers, premier lig takımı olarak bir kripto borsası olan Coindeal ile sponsorluk anlaşması yaptı. Anlaşmayı bir reklam ile duyurdu takım. Reklam o kadar dikkat çekti ki Youtube izlenme sayısı kısa sürede  400,000 buldu.

XRP Teknik analiz

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) bulundukları alanda fazla bir hareket göstermiyorlar. BTC 3,887 dolarda,ETH ise 134 dolarda. Kripto dünyası son zamanlarda  yatay seyretmeye devam ediyor.

XRP fiyatındaki hareketin  yukarıda bahsettiğimiz temel bir nedeni vardı.  Bugün ise yazımızın hazırlandığı 15 Mart sabahı her hangi bir değişiklik yok.  XRP fiyat göstergesi alçalan takoz formunda. Eğer iyi haber etki ederse belki bir kırılma görebiliriz. Ne yazık ki dünkü kazanımlarını gün sonunda geri vermek durumunda kaldı XRP. Genellikle XRP olumlu haberler sonucu bir ralli yaşarsa, kazandıklarını çok geçmeden kaybediyor. Bu sefer farklı olabilir mi bilmiyoruz.

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave