Home Ethereum Ethereum (ETH) boğaları geri mi dönüyor? – Ethereum fiyat analizi

Ethereum (ETH) boğaları geri mi dönüyor? – Ethereum fiyat analizi

Ethereum (ETH) boğaları geri mi dönüyor? – Ethereum fiyat analizi

brave
0

Ethereum (ETH) boğaları geri mi dönüyor? Piyasaların hareketlenmeye başlamasıyla, Ethereum gaza basarak yüzde 3’lük yükseliş sağladı. ETH’deki bu yükseliş devam edecek mi?


Ethereum (ETH) boğaları geri mi dönüyor? ETH gaza bastı

 

6 Mart 2019’da 144 dolara ulaşarak yatırımcısına %100’e yakın kazanç sağlayan Ethereum, o günden sonra bir türlü düşüş trendinden kurtulamadı. Ta ki bugüne kadar. Piyasalarda başlayan kıpırdanmayla beraber Ethereum teknik analiz göstergeleri ,ETH fiyatının kazancını arttırabileceğinin sinyallerini vermeye başladı.

Güne 133 dolar bandında başlayan Ethereum, CoinMarketCap’den aldığımız verilere göre, an itibariyle %3.21 artışla 138 dolar bandına tırmanmış bulunuyor. Ancak Ethereum boğaları bu kadarla yetineceğe benzemiyor. Çünkü ETH fiyatı her geçen saat yukarı yönlü hareketine devam ediyor.

Ethereum (ETH) boğaları geri mi dönüyor

Destek ve direnç çizgileri, yükseliş eğilimi gösteren bir üçgen formasyonu oluşturmak için harekete geçtiler. Ethereum çizgilerin bazı noktalarında aşırı kayıp veya kazanç sağlasa da, fiyatın çizdiğimiz sınırlara geri dönmesi düşünüldüğünde, bu kayıp ve kazançların çok da önemli olmadığını söyleyebiliriz.

Bu paterne dayanarak şunu söyleyebiliriz. ETH fiyatı gerçek bir boğa koşusuna başlayana kadar, yükselen bu üçgen formasyonu içerisinde aşağı yukarı hareket etmeye devam edecektir. Bu hareketler al sat yapan yatırımcılar için değerlendirilesi bir fırsat sunabilir. Sizde Ethereum üzerinden işlem yapıyorsanız, çizdiğimiz sınırlara dikkat ederek işlem yapmanız faydanıza olacaktır.

Sağlıcakla kalın.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave