Home Altcoin Brock Pierce: STO (Tahvil Tokeni) piyasası 250 milyar dolara ulaşacak

Brock Pierce: STO (Tahvil Tokeni) piyasası 250 milyar dolara ulaşacak

Brock Pierce: STO (Tahvil Tokeni) piyasası 250 milyar dolara ulaşacak

brave
0

Brock Pierce, STO (Tahvil Tokeni) piyasası 250 milyar dolara ulaşacağını belirtti. Bir zamanların çocuk aktörü aynı zamanda Amerikan girişimcisi olan Pierce, erken dönem Bitcoin’e yatırım yaptı. 


STO (Tahvil Tokeni) piyasası çeyrek trilyon dolara ulaşacak

Brock Pierce

Geçtiğimiz günlerde Forbes’e blockchain teknolojisi ve 2019’un sektöre getirecekleri konusunda konuştu. Pierce’e göre, merkezsiz uygulamalar, STO’lar (tahvil tokenleri) ve oyun sektörü 2019’da sürdürürülebilir bir gelişme sağlayacak.

2019 yılında dApp piyasasının büyüyceğini bazıların yakın bir zaman diliminde milyonlarca kullanıcıya ulaşacağını belirtti. Bakınız: Kripto Para Kazandıran 7 ilginç Merkeziyetsiz Uygulama (dApps)

Tahvil tokenleri ile ilgili görüşlerini aktaran Pierce, ICO’ların yerini tahvil tokenlerin alacağını düşünüyor.

Pierce şöyle konuştu:

Tahvil tokeni piyasası 250 milyar dolar büyüklüğe ulaşacak. Çünkü çok yakın zamanda, dünya boyunca fiat paraların, emlak sektörünün, emtiaların ve hisse senetlerin tokenizeye döndüğünü göreceğiz. 

Bakınız: Tahvil Tokeni platformu Polymath fonlarını 5 yıllığına dondurdu

Pierce’e göre, STO’lar ICO’ların başaramadığını başararak sermaye piyasasının canına okuyacak. Düzenleyicilerden eksik ICO piyasası resmen Vahşi Batı gibi.. ne koruma var ne de denetim. Yapanın yaptığı yanına kar kalıyor.

Pierce’in oyun sektörüyleilgisi geçmişe dayanıyor. 2001 yılında Internet Gaming Entertainment (IGE)’i kurdu. Bu yüzden, oyun piyasasında tanınırlığı yüksek olan biri.

kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave