Home Bitcoin Bitcoin Nisan’dan sonra bir daha 3 bin doları görmeyecek

Bitcoin Nisan’dan sonra bir daha 3 bin doları görmeyecek

Bitcoin Nisan’dan sonra bir daha 3 bin doları görmeyecek

brave
0

Bitcoin Nisan’dan sonra 3 ile başlayan fiyata veda edecek. Galaxy ve Blocktower’dan Bitcoin hakkında iyimser tahminde bulunuyor. Bloomberg’ten Mike McGlone ise tam tersine süreci Kasım ayı öncesine benzetiyor.


Bitcoin Nisan’dan sonra yükselişe geçecek mi?

Bazı uzun dönemli Bitcoin fiyat analizlerine göre kripto para piyasalarında boğa trendi önümüzdeki aylarda başlayacak. Bu analizlerden birisini Galaxy isimli tacir gerçekleştirmektedir. Galaxy’ye göre 3,000 dolarlara düşen fiyat seviyesi Bitcoin yatırımcıları için bir fırsat sunuyor.

Galaxy’ye göre Bitcoin fiyatlarında artış trendi önümüzdeki bir-iki ay içerisinde başlayacak. Buna göre Bitcoin 3,000’li fiyatları artık görmeyecek.

Galaxy, Bitcoin fiyatlarındaki düşüşü konjonktürel olarak değerlendiriyor. Düşüş trendinin Nisan ayından sonra tersine döneceğini tahmin ediyor.

Blocktower’dan Ari Paul ise Bitcoin ve kripto para piyasalarına kurumsal yatırımcıların ilgisini kaçınılmaz görüyor. Paul, kendisine göre iyimser bir tahminle, 2019 yılının 3’üncü çeyreğinde bu piyasalara kurumsal işletmelerin yatırımlarının başlayacağını ileri sürüyor.

Bloomberg’ten Mike McGlone ise karamsar bir yorumda bulunuyor. McGlone’a göre Bitcoin geçtiğimiz Kasım ayındaki sürecin hemen öncesini yaşamaktadır. Geçtiğimiz Kasım ayında Bitcoin 6,000 doların üstünde işlem görürken değerinin yarısını yitirerek 3,200 dolar seviyelerine kadar gerilemişti.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

Mati Greenspan: Google aramalarında Altcoinler Bitcoin’in önüne geçti

SEC’in Bitcoin ETF’leri onaylaması konusuna gölge düştü!

Justin Sun CNBC’ye konuştu: Yeni nesil internet kripto paraların ürünü olacak

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave