Home Kriptopara Haber 15 Mart BTC ETH XRP’de son durum: Bir şey olursa uyandırın lütfen!

15 Mart BTC ETH XRP’de son durum: Bir şey olursa uyandırın lütfen!

15 Mart BTC ETH XRP’de son durum: Bir şey olursa uyandırın lütfen!

brave
0

15 Mart BTC ETH XRP’de son durum nasıl? Piyasalar harekete geçecek mi? Büyük coinler nasıl bir gelişme gösteriyor? Küçük coinlerden hangileri başarılı?


BTC ETH XRP’de son durum

15 Mart BTC ETH XRP’de son durum nedir?  Piyasa bir süredir bir ölü toprağı altında sanki. Ya da  kış uykusunda diyelim. Sanki dışardan bir gelişme bekliyor gibi. Günün en iyi performansı bu defa NEM’den geldi.

Piyasada öyle bir hale gedi ki, spekülatif tüccarlar ve aynı şekilde analistler sinirden kendi kendilerini yiyip bitiriyorlar desek yalan söylemiş olmayız. Önemli coinler de zar zor bir hareket görebiliyorsunuz. Perşembe günü piyasanın toplam değeri 134 milyar dolardan 135 milyar dolara çıktı, büyük oranda küçük coinlerın etkisi var bunda.

İlk 20 coinden en iyi performans NEM’den geldi. Son 24 saatte aldığı kazanım % 7. IOTA, Cardano ve NEO ise % 3 değer kazandı.

Büyük coinlerde neler oluyor?

BTC 3,800 dolar ile 3,900 dolar aralığının tam ortasında. Kısa süreli bir volatilite Perşembe günü Bitcoini aralığın sınırlarını test etmesi için zorladı. Ancak sınırı aşamadı ne yazık ki. Yazımızın yazıldığı 15 Mart sabahı BTC fiyatı Coinmarketcap’de 3,926 dolar.

Jani Ziedins bloğunda yazdığı bir yorumda piyasanın son hali ile ilgili olarak şöyle söylüyor:

“ Bitcoin 4,000 doların altında sıkışıp kaldığı için hala hiçbir şey yapmıyor. Bu şekilde devam ederse, aşağı yönlü bir hareket sonunda başlayacak.”

Ethereum ikinci en büyük coin olarak şu anda fiyatı 134,6 dolar. Son 24 saatte aynı pozisyonda kaldı neredeyse. Gün ortasında  dün bir ara 134,78 dolara inmişti.

Bu alan, kritik 135,00 $ a yaklaşım üzerindeki stop ve kar alma emirleri nedeniyle art arda ikinci kez toparlanma girişimini durdurmuş oldu.

en büyük üçüncü madeni para olan Ripple’ın XRP’si, düşük volatilite ve yönsüz ticaret nedeniyle 0.3141 $ ‘da oturuyor. XRP / USD Perşembe günü kritik 0.3000 $ ‘a dokundu, ancak oldukça hızlı bir şekilde toparlanmayı başardı.

Kaynak

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave