Home Altcoin Altcoin Haber Ripple’dan, XRP kullanımını ve toplu kabulü artıracak milyonlarca dolarlık yatırım

Ripple’dan, XRP kullanımını ve toplu kabulü artıracak milyonlarca dolarlık yatırım

Ripple’dan, XRP kullanımını ve toplu kabulü artıracak milyonlarca dolarlık yatırım

brave
0

Ripple’dan, XRP kullanımını ve toplu kabulünü artırmaya yönelik 100 milyon dolarlık bir bağış fonu hazırlığına girdi.  Bu fon, Xpring ve blockchain oyun şirketi Forte aracılığıyla blockchain oyunlarını popülerleştirmeyi de amaçlıyor.

Ripple’dan, XRP kullanımını ve toplu kabulü  için bir adım daha

Ripple ve XRP, 2018 yılından bu yana boyunca manşetlerden düşmüyorlar. İki işletme daha fazla ortaklık, başarı elde ediyor ve dijital para önemli borsalarda listelenmeye devam ediyor ve en sonuncusu Coinbase.

Coinbase neden birdenbire Ripple (XRP)’yi listeleme kararı aldı?

Ripple, XRP dijital varlığının kitlesel kabulünü sağlamak için çok çaba sarf ediyor. Ripple son zamanlarda pek çok heyecan verici hamle yapıyor ve en dikkat çekenlerden biri de oyun sektöründe.

XRP ve popüler oyun sektörü

Ripple’ın yatırım kolu Xpring ve blockchain oyun şirketi Forte, blockchain oyunlarını popülerleştirmek amacıyla 100 milyon dolarlık bir fon hazırlığında.

Ripple’dan yoksullukla mücadele için Tipping Point’e 1 milyon dolarlık bağış

Bu fon Forte tarafından yönetilecek ve blockchain teknolojisini ve XRP’yi günlük 50 binden fazla aktif kullanıcısı olan oyunlara entegre etmek için kullanılacak.

Forte platformu, geliştiricilere, kullanıcı katılımını artırmak, para kazanmayı artırmak ve oyunculara oyun içi varlıklar üzerinde tam kontrol sağlamak için blockchain teknolojisini entegre etmenin kolay bir yolunu sağlamak için tasarlanmıştır.

Xpring yatırımları artırmaya devam ediyor

Xpring, tüm XRP ekosistemini artırmak için önemli yatırımlarını sürdürüyor.

Yakın zamanda, kripto için açık bir ödeme sistemi geliştiren Kava Labs’a yatırım yaptılar ve ayrıca kripto tabanlı merkezsiz bir kredi platformu oluşturma hedefi olan Dharma Protokolünü finanse ediyorlar.

Binance işbirliği Ripple fiyatlarını uçurması bekleniyor

Ripple ayrıca, müzik endüstrisini canlandırmak için XRP gibi kripto para kullanmayı planlayan bir girişim olan Space Enterprises’da Raised’i destekliyor .

Kesinlikle bahsetmeye değer bir başka yatırım da, sınır ötesi işlemlerde ücretleri düşürmek için SendFriend’de xRapid’i kullanacak olan Xpring’in yeni bir bağış toplama kampanyasına katkısı.

Ripple, Mastercard, Barclays XRP havale girişimi Sendfriend için 1.7 milyon dolar topladı

Ripple, XRP dijital varlığını ve XRP ledger’ını kullanacak girişimcilere yatırım ve hibe sağlamak amacıyla Mayıs 2018’de Xpring’i kurdu.

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave