Home Altcoin Cardano fiyat genel görünümü – Yükseliş beklentisi artıyor

Cardano fiyat genel görünümü – Yükseliş beklentisi artıyor

Cardano fiyat genel görünümü – Yükseliş beklentisi artıyor

brave
0

Cardano fiyat genel görünümü adlı makalemize hoş geldiniz. Kripto para piyasalarında paralel hareketlilik sürerken, Cardano’da yükseliş beklentisi artıyor. Hemen analize geçelim.


Cardano fiyat genel görünümü – Boğalar sahneye çıkmaya hazırlanıyor

 

Uzun zamandır paralel fiyat hareketlerini sürdüren ve önemli bir çıkış gösteremeyen Cardano (ADA)’da beklenti giderek artıyor.

Cardano fiyat analizi

Her ne kadar Cardano uzun süredir kayda değer bir yükseliş gerçekleştirememiş olsa da, Cardano’nun 0.040 dolarlık desteği test edip, fiyatını yukarı yönlü çevirmesi, Cardano’dan beklentileri bir hayli yükseltmiş durumda. Cardano bu desteği test ettikten sonra 0.042 dolarlık, 0.044 dolarlık ve daha sonra da 0.045 dolarlık direnç seviyelerini güçlü bir şekilde geçip ivmelenme açısını az da olsa arttırmayı başardı.

An itibariyle 0.046 dolardan işlem gören Cardano’da, alıcılar fiyatı 0.0482 dolara çıkarmakta kararlı görünüyor. Cardano’da boğaların oluşturduğu ana destek, 0.0444 seviyesinde güçlenmiş vaziyetten. Bununla birlikte Cardano’nun yukarı yönlü kırması gereken ilk direnç, 0.0475 dolar seviyesinde oluştuğu görülüyor. Cardano kısa vadede bu direnci kırmayı başaramazsa ufak bir geri çekilme yaşayarak 0.044 dolar seviyelerini görebilir.

Cardano fiyat genel görünümü

Cardano (ADA) fiyat  grafiğini incelediğimizde 0,0450 dolarlık birincil destek seviyesinden sağlam bir boğa yolu oluştuğu görülüyor. Kısa vadede, olumsuz bir düzeltme yaşanabilirse de, 0.0450 dolar ve 0.0444 dolar seviyelerindeki güçlü destekler zararları önlemede başarı sağlayacaktır. Cardano’nun bir sonraki fiyat hareketi büyük olasılıkla 0.475 ve 0.482 dolarlık seviyelere tırmanmak olacaktır. Çünkü Cardano boğaları çok hevesli görünüyor.

Sağlıcakla kalın.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave