Home Altcoin Ripple fiyatı zombi yürüyüşüne devam ediyor – Ama nereye kadar?

Ripple fiyatı zombi yürüyüşüne devam ediyor – Ama nereye kadar?

Ripple fiyatı zombi yürüyüşüne devam ediyor – Ama nereye kadar?

brave
0

Ripple fiyatı zombi yürüyüşüne daha ne kadar devam edecek? XRP / BTC paritesi baskısını sürdürürken XRP / USD’de son durum nasıl? Piyasada yükseliş beklentisi var mı?

XRP fiyatı zombi yürüyüşüne ve yatay hareketlere devam ediyor

Bitcoin yükselişini koruduğu sürece, alternatif piyasalar da muhtemelen pozitif performans sergileyecek. XRP zaman zaman BTC’den bağımsız hareket etse de, tabiki bu durum XRP için de geçerli. Fakat şu sıralar, Ripple zombi yürüyüşüne devam ediyor ve yatay hareketlerini sürdürüyor.

XRP 0.31 $ seviyesini koruyor, ama XRP / BTC trendi bazı değişikliklerin habercisi olabilir. Fakat şu sıralar piyasada büyük bir gelişme beklenmiyor. XRP, 8.000 Satoshi’den daha düşük bir değere sahip ve herhangi bir yükseliş görünmüyor. 

(bknz: Ripple (XRP) fiyatı yükselişe hazır mı?)

En son görülen % 0.35’lik düşüş de, pek bir şey fark ettirmiyor ve USD karşısında % 0.12’lik çok küçük bir kazanç var. Ayrıca XRP / BTC, mevcut koşullarda bile çoğuzaman XRP / USD kazancını dengeliyor.

Ripple fiyatı zombi yürüyüşüne devam ederken XRP topluluğu yükseliş için sabırsızlanıyor

Sosyal medyada, XRP topluluğu arasında doğal olarak bir tedirginlik var. Trader’lar piyasada kısa sürede bir değişim görmek istese de Ripple fiyatı zombi yürüyüşüne devam etmekte ısrarcı. (bknz: Ripple XRP sahiplerinin beklentilerini neden karşılayamıyor?)

XRP’de boğa koşusunu tetikleyecek bir gelişme beklense de son zamanlarda çıkan haberlerin hiçbiri işe yaramıyor. (bknz: Ripple Coinbase listelemesi sonrası düşüşüne devam ediyor)

Şu anda XRP’de büyük bir fiyat artışını neyin tetikleyebileceği merak ediliyor. Ve X-Ray Pete isimli trader da twitterda bu sorunun cevabı hakkında kullanıcıların düşüncelerini öğrenmek istiyor.

Neil J Duncan isimli başka bir trader ise dikkatleri başka bir yöne çekiyor. Duncan, XRP‘nin dünyanın en likit varlığı olduğunu söyleyerek eski bir Ripple çalışanının sözlerini alıntıyor. Ripple ile ilgili dava sonuçlanmadan, gelecekte tam olarak ne olacağının belli olmadığını söylüyor.

Likidite tüm varlıklar için çok önemlidir, ancak varlığın değeri veya algılanan değeri ile otomatik olarak ilişkilendirilmez. Son olarak önemli noktalardan bir tanesi de şu; öyle görünüyor ki XRP düşmanlarının çamur atmak için kullandıkları argümanlar yavaş yavaş tükeniyor. (bknz: JPM Coin Ripple için gerçek bir tehdit oluşturabilir mi?)

XRP NEO adlı kullanıcı da Ripple ve XRP’ye karşı kullanılacak çok az gerçek argüman olduğunu söylüyor. Şu anda her iki proje hakkında da farklı görüşler olsa da, gerçeğe dayanan argümanlardan ziyade duyguların ön plana çıktığını söylüyor.

XRP için büyük bir fiyat değişikliğinin gerçekleşmesi muhtemel görünmüyor. Mevcut fiyat hareketleri bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. Bu nedenle, XRP / BTC’de devam etmekte olan kayıplar, bir süre daha USD bazlı fiyat değişikliklerini olumsuz etkilemeye devam edebilir.

(bknz: Ripple (XRP) fiyat tahminleri: XRP 2019’da yükselir mi?)

(bknz: Ripple (XRP) neden 1 dolar olamaz?)

Kaynak

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave