Home Ethereum Ethereum fiyatı düşüş kanalında ilerlemeye devam ediyor

Ethereum fiyatı düşüş kanalında ilerlemeye devam ediyor

Ethereum fiyatı düşüş kanalında ilerlemeye devam ediyor

brave
0

Ethereum fiyatı düşüş kanalında yol almaya devam ediyor. Fiyat haberin yazım anı itibariyle 134 dolar üzerinden işlem görüyor.


Ethereum fiyatı düşüş kanalında ilerliyor

Grafikte görüdüğünüz üzere, fiyat 131 dolar seviyesi ile 137 dolar seviyesi arasında gidip geliyor. Destek çizgisi fiyat için zemin oluşturuyor. Aynı şekilde direnç çizgisi de tavan işlevi görüyor.

Destek ve direnç seviyeleri Ethereum fiyatı için paralel çekilde alçalan bir kanal oluşturuyor. Eğer kanalın eğilimi alta doğruysa, varlığın fiyatında ani düşüşler beklenebilir. Bu durum Ethereum fiyatı için de geçerli.

MACD ve RSI indikatörlerini birlikte değerlendirdiğimizde her ikisi de negatif tarafta. RSI 45’i gösteriyor ki bu satıcıların alıcılardan fazla olduğunun işareti.

MACD’i indikatörü ise uzun zamandır Ethereum fiyatının bir ileri bir geri modda olduğunu herhangi bir trend oluşturmak için gönülsüzlüğü gösteriyor.

İlk direnç bölgesi 144 dolarda yer alıyor. Sonraki direnç bölgesi ise 153 dolarda. Eğer fiyat düşen kanaldan çıkmayı başarabilirse bu iki direnç bölgesiyle karşılaşmak zorunda. Yani bir bakıma, ani bir çıkış bu iki fiyat bölgesine çarparak durabilir.

En yakın destekbölgeleri ise 128 dolarda. 12 Mart tarihinde 130 dolara kadar düşünce bu destek seviyesine oldukça yaklaşmıştı. Bu seviyeden sonraki büyük destek noktası 116 ve 100 dolarda yer alıyor.

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave