Anasayfa İnceleme İco Sponsorlu Makale Globaltalent geleceğin Ronaldo ve Messi’lerine bugünden yatırım imkanı sunuyor…
koinmedya_brave

Globaltalent geleceğin Ronaldo ve Messi’lerine bugünden yatırım imkanı sunuyor…

Globaltalent geleceğin Ronaldo ve Messi’lerine bugünden yatırım imkanı sunuyor…
0

Globaltalent, blockchain tabanlı global spor pazaryeri açılışını duyurdu. Açılış öncesi platformun şimdiden bazı seçkin klüp ve sporcularla 5 milyon Dolar değerinde tokenlaştırma anlaşması yaptığı açıklandı.


globaltalent gbt token

Spor Klüpleri ve Sporcular tokenize oluyor

Globaltalent’ın platform tokenı olan GBT CoinMarketCap’de ve LATOKEN’da listelendikten sonra yol haritasına göre ilerlemeye devam ediyor. Yol haritasına göre bir sonraki hedef spor ve blockchain endüstrisinde büyük bir adım olacak. Globaltalent yakında yayına alacağı spor sektörüne özel pazaryeri ile insanlara  klüpleri, idol sporcuları ve geleceğin starlarını destekleme imkanı sunacak.
Globaltalent CEO’su Sunil Bhardwaj bu konuda şöyle bir açıklama yaptı;
“Globaltalent pazaryeri bizim için büyük bir ilerleme olacak. Ekibimiz geçtiğimiz aylarda gerçekten çok sıkı çalıştı. Son teknolojileri kullanarak gerçekten çok güçlü bir platform geliştirdi. Bu platform dünyanın her tarafında sporla ilgilenen insanları klüp ve sporcularla bir araya getiriyor.”
Şu anda 10 milyon Dolar seviyesinde tokenlaştırma anlaşması zaten yapıldı. Bu anlaşma yapılan klüp ve sporcular sporun farklı branşlarından. Bunlar arasında futbol, basketbol, tennis, F1 var. Bu platform ile sporcular ve klüpler projelerine daha kolay kaynak bulabilecek. İnsanlar da gelecek vadeden proje, klüp ve sporculara henüz değerleri çok uygunken yatırım yapabilecekler.
Bununla birlikte CoinMarketCap’in eklemesi sonrası GBT token pazar hacmi ile ilk 500 token arasına şimdiden girmeyi başardı. Sadece iki ay önce 1900. olduğu dikkate alındığında ortaya çıkan değer muhtemel potansiyelin de habercisi. Bu GBT tokenın gelişmesi ile ortaya çıkan bir değer. Bu değerin önümüzdeki dönemde yeni gelişmelerle daha da artacak olması işten bile sayılmaz.

Bhardwaj’a göre;

“Globaltalent büyük hayaller kuruyor, hedefimiz Globaltalent pazaryeri ile önümüzdeki bir kaç yıl içinde 1 milyon kişi tarafından 40 milyon Dolarlık işlem yapılmasını sağlamak. Böylece blockchain tabanlı şeffaf bir spor ekosistemi oluşacak.”

Platform şu anda bazı klüplerin tokenlaştırma işlemlerine başlamış durumda. Bunlar arasında Europa Point FC, Zentro Basket Madrid, ve Europe’s top tennis up-and-comer David Vega en dikkat çekenleri olarak göz çarpıyor. Bugünlerde bu klüplerin yanısıra yeni klüplerin de platforma eklenmesi bekleniyor.

globaltalent gbt token
globaltalent gbt token

Globaltalent hakkında;

Globaltalent insanların sporculara ve spor klüplerine dünyanın her tarafından yatırım yapabildiği bir platformdur. Platform herkese sporcu ve spor idollerinin hisselerini alma fırsatı sunuyor. Hatta bunlara geleceğin sporcuları da dahil. Platform en iyi sporcuları platforma taşıma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

Platform ile insanların kolayca spor sektörüne ait tokenları blockchain teknolojisiyle inşa edilmiş şeffaf ve kontrolsüz bir pazaryerinde alıp satmasına imkan sağlıyor. Bu yenilikçi platform şimdiden dünya çapında önemli figürlerin ve spor yeteneklerinin  desteğini almış durumda.

Platform hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler Gaby Treiband ile contact@globatalent.com aracılığıyla iletişime geçebilir. Daha fazla bilgi için platform anasayfa’sını ziyaret edebilirsiniz.

koinmedya_brave
X