Home Altcoin Tron listelemesinin ardından, OKex 120 bin TRX dağıtıyor!

Tron listelemesinin ardından, OKex 120 bin TRX dağıtıyor!

Tron listelemesinin ardından, OKex 120 bin TRX dağıtıyor!

brave
0

İlk 10 kripto para arasında olan Tron bu hafta başında, OKex borsasının müşteriden müşteriye platformunda listelenmeye başladı. OKex 120 bin TRX dağıtma kampanyası başlattı. Kampanya neler içeriyor?

OKex 120 bin TRX dağıtıyor

Bu hafta başı Okex, müşteriden müşteriye ticaret platformunda Tron’u listeledi. Bu adım Tron’un OKex emir defterini kullanmadan işlem görebileceği anlamına geliyor. Bu gelişmenin ardından Okex 120 bin TRX dağıtmaya başlıyor.

Aynı zamanda XRP ve Bitcoin Cash’i de listeleyen platform, kullanıcıların hem fiyat para, hem de kriptolar için takas oranlarını ve ödeme  yöntemlerini seçmelerine imkan sağlıyor.

Listelemenin ardından, Tron CEO’su Justin Sun bir video yayınlayarak, OKex ‘in tanınmış bir platform olduğunu ve risk yönetimi ve ticaret ortamı olarak ön sıralarda yer aldığını söyledi. Bu işbirliğinden oldukça memnun olduğunu ve tam anlamıyla güven duyduğunu açıklayan Sun, hem OKex kullanıcılarının hem de Tron severlerin bu gelişmeden çok keyif alacaklarını da ekledi.

(Bknz: Tron kurucusundan 2019 bitcoin tahmini)

Başlangıçta, gelişmeyi desteklemek amacıyla OKex 120 bin Tron dağıtacağını açıkladı. Bu dağıtım iki kategoride gerçekleşecek: depositlerde ve ticari işlemlerde. Her iki kampanyanın bitiş süresi 13 Mart 10:00.

Deposit kategorisinde ilk hoş geldin kampanyası olarak, kullanıcılardan 1,000 Tron’dan fazla yatıran herkes 1,50 Tron kazanacak. ilk kampanya 30 bin dolar değerinde Tron  dağıtılana kadar devam edecek.

Ticari kısım biraz daha kazançlı olacak. Bu kampanyaya dahil olacak kullanıcılar yaptıkları TRX işlem hacmine göre sıralanacaklar. İlk 8,888 kullanıcı 2 dolar ile 280 dolar arasında değere sahip TRX ödül kazanacak.

TRX son 24 saatte -0,47% değer kaybı yaşamış, fiyatı ise yazımızın hazırlandığı 10 Mart akşamı saat 22:00 civarında 0,022742 dolar, piyasa hacmi 134,136,187 milyon dolar. CoinMarketCap verilerine ilk 10 coin içinde 10. Sırada olan Tron, AltDez 100 endeksinde ise 9. Sırada.

Kaynak

(Bknz: Justin Sun Tron hard forku hakkında önemli açıklamalarda bulundu)

(Bknz: Tron DApps platformu ETH ve EOS’a fark attı)

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave