Home Ethereum Ethereum şeytanın bacağını kırabilecek mi? – Ethereum uzun dönem fiyat analizi

Ethereum şeytanın bacağını kırabilecek mi? – Ethereum uzun dönem fiyat analizi

Ethereum şeytanın bacağını kırabilecek mi? – Ethereum uzun dönem fiyat analizi

brave
0

Ethereum şeytanın bacağını kırabilecek mi? Aralık 2018’den beri 3 ay içerisinde yüzde 100 değer kazanan Ethereum, bu istikrarını sürdürebilecek mi? İşte sizler için hazırladığımız Ethereum uzun dönem fiyat analizi.


Ethereum şeytanın bacağını kırıp yoluna devam edebilecek mi?

 

Kripto para piyasaları, kasım ayında yaşanan güçlü ayı koşusunun etkisinden kurtulmuş gibi gözüküyor. Kripto para piyasaları her ne kadar kasım ayı fiyatlarına dönememiş olsa da, en azından belli bir istikrar sağlamayı başardı.

Bu toparlanmanın en büyük ayaklarından biri de şüphesiz Ethereum oldu. Çünkü Ethereum son 3 ayda yatırımcısına %100 kazanç sağlayarak, piyasaların toparlanmasında büyük rol oynadı.

Ethereum fiyat analizi

ETH son birkaç haftadır olduğu gibi, inişli çıkışlı bir grafik izlemeye devam ediyor. Ethereum alış ve satış emirlerini baktığımızda, 120 dolar ile 140 dolar arasında yığılma olduğunu görüyoruz.  Ancak Ethereum için en düşük alış emirlerinin 120 dolarda kümelenmeye başlaması, aslında ETH yatırımcısının yukarı yönlü bir fiyat hareketi beklediğinin ispatı niteliğindedir. Piyasaların savruk olduğu dönemleri hatırlayacak olursak, alış emirlerinin hiçte iç açıcı yerlerde kümelenmiş olduklarını hatırlamak zor olmasa gerek. Ancak şimdilik böyle bir şey yok ve işler ETH boğalarının istediği gibi gidiyor.

Ethereum şeytanın bacağını

 

Ethereum’un 14 günlük SMA’sına baktığımızda, 50 günlük SMA’nın üstünde yer aldığını görüyoruz. Ayrıca stokastik osilatörlerde uzun vadede iyi bir senaryonun oluşabileceğinin sinyallerini vermeye başladı bile.

Uzun lafın kısası, Ethereum şeytanın bacağını bu sefer kıracak gibi gözüküyor.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave