Home Altcoin Binance CELER ödül programı kapsamında 30.000 dolarlık CELR dağıtılacak

Binance CELER ödül programı kapsamında 30.000 dolarlık CELR dağıtılacak

Binance CELER ödül programı kapsamında 30.000 dolarlık CELR dağıtılacak

brave
0

Binance CELER ödül programı düzenliyor. Program kapsamında 30.000 dolar değerinde CELR token dağıtılacak. Binance 19 Mart tarihinde Celer Network lansmanını gerçekleştirecek. İlk ikisi büyük talep toplayan etkinliğin üçüncüsü merakla bekleniyor.


Binance CELER Ödül Programı

Binance borsası Ocak 2019 itibariyle ICO sektörüne de el atmış oldu. Bu kapsamda her ay bir projenin token satışı gerçekleştiriliyor. Mart ayında üçüncüsü yapılacak Launchpad etkinliği bu sefer Celer Network’ün satışını yapacak. ICO satış tarihi ise 19 Mart.

CELR ödül yarışması ise 9 Mart ile 16 Mart tarihleri arası yapılacak. Kazanan talihliler kurayla seçilecek. Şartlar ise CelerX beta uygulaması üzerindeki Gomoku’nun 10 oyununu oynamış olmak. Bu şartı yerine getirenler arasından 1500 kişi kurayla seçilecek ve her birine 20şer dolarlık CELR token dağıtılacak.

İlgili: Binance her ay bir coin ekleyecek – İlk coin BitTorrent

Programa katılmak isteyenlerin Binance kullanıcı ID’lerini kullanarak CelerX uygulamasına giriş yapmaları gerekiyor. Program bittikten sonra yapılacak ödül dağıtımı bu ID kullanıcı kodları üzerinden yapılacak.

Bu etkinlikte ana amaç insanları platformla tanıştırmak ve kalıcı kullanıcı elde etmek. Bir nevi platformun ilk etkin testi gerçekleştirilmiş olacak. Test programı çerçevesinde IOS üzerinden 5.000, Andorid kullanıcıları için ise 10.000 kişilik kontenjan ayrıldı.

Binance LaunchPad ilk iki etkinlik olan BitTorrent (BTT) ve Fetch.AI (FET) satışlarında büyük başarı elde etti. BTT satışı 15 dakikadan az sürede tamamlandı. FET satışı ise birkaç dakika içinde tamamlanmış oldu.

İlgili: Büyük talep toplayan Fetch.AI işleme açıldı

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave